Internet CEE w Warszawie pod koniec maja

19-04-2010, 19:51

W dniach 25-26 maja 2010 roku odbędzie się trzecia edycja Internet CEE – międzynarodowej konferencji o internecie w Europie Środkowo-Wschodniej. W warszawskiej Fabryce Trzciny spotkają się przedstawiciele największych graczy branży internetowej działających w krajach CEE (Central and Eastern Europe) oraz zainteresowanych inwestycjami w tym regionie.

Internet CEE to możliwość porównania doświadczeń międzynarodowych firm i lokalnych liderów, prezentacja danych na temat poszczególnych rynków, a także okazja do zawarcia nowych kontaktów biznesowych. Organizowana już po raz trzeci konferencja co roku skupia około 300 uczestników z całego świata.

Nowe oblicze „starych” mediów, konwergencja, recesja jako katalizator zmian oraz budowanie marki w sieci oto zagadnienia, jakim poświęcona będzie tegoroczna konferencja Internet CEE. Program wypełnią prelekcje i panele dyskusyjne z udziałem takich osób, jak między innymi Attila Weisz, Digital Marketing Manager w Coca – Cola; Andrey Sebrant, Product Marketing Director w Yandex.ru; Jonas Muller, Commercial Manager w Bonnier; Michal Novak, Head of Sales & Marketing w GEEWA; Tomas Lauko, CEE Head of Digital w Zenith Optimedia.

O tym, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu, mówi Seth Bindernagel, Dyrektor Lokalizacji w Mozilli, prelegent poprzedniej edycji Internet CEE: Nie sposób przecenić wartości, jaką niesie ze sobą wiedza na temat rozwoju i użytkowania internetu na wiodących rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Region ten jest dla nas szczególnie ważny – to tu powstaje wiele wykorzystywanych przez nas technologii, stąd też pochodzą kluczowi współpracownicy projektu Mozilla. Udział w konferencji Internet CEE to szansa zapoznania się z poglądami prelegentów oraz uzyskania cennej wiedzy o kondycji internetu w tej części świata.

Organizowana przez Gemius SA konferencja zgromadzi przedstawicieli firm prowadzących działalność w internecie, agencji interaktywnych i domów mediowych oraz inwestorów zainteresowanych regionem CEE. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz dyrektorów rozwoju, marketingu i sprzedaży firm prowadzących działalność w krajach Europy Środkowo-Wschodniej lub planujących ekspansję na rynki w tym regionie.

Rejestracji na konferencję można dokonać za pośrednictwem strony internetowej.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Warszawatag konferencjetag Internet CEE
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031