Innowacje, informatyka oraz efektywna energetyka podczas targów INNO-TECH EXPO

PATRONAT MEDIALNY 18-10-2016, 10:24

Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO są okazją do zaprezentowania potencjału przedsiębiorstw, startupów, wynalazców, naukowców w zakresie innowacyjnych produktów i rozwiązań. Organizatorzy, Targi Kielce i Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaplanowali wiele wartych uwagi wydarzeń towarzyszących targom INNO-TECH EXPO 2016 miedzy innymi Świętokrzyskie Dni Informatyki czy konferencję Efektywna Energetyka.

Wynalazki, nowoczesne projekty, zastosowanie nowych technologii  i konferencje łączące biznes z nauką będą tematami czwartej edycji targów INNO-TECH EXPO. Od 27 do 28 października w Targach Kielce naukowcy i przedsiębiorcy będą mieli szansę wymienić się doświadczeniem i dokonaniami.

Na początek targi innowacji i nowych technologii

Na zwiedzających czekają strefy know-how (dzielenia się dobrymi i sprawdzonymi praktykami), startupów (najaktywniej rozwijających się mikroprzedsiębiorstw), strefa inspiracji, kreatywności, „sprzedaj swój pomysł” czy Internet rzeczy.  Strefa kreatywna w całości dedykowana jest osobom lub zespołom, które chcą zaprezentować swoje innowacyjne pomysły, produkty lub usługi.

Ruszyły zapisy na Świętokrzyskie Dni Informatyki – wstęp wolny po rejestracji

Świętokrzyskie Dni Informatyki to wydarzenie zainicjowane przez Biuro Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Po raz pierwszy skierowane do tak szerokiego grona informatyków i pasjonatów tematów związanych z branżą nowych technologii. Cykl paneli i konferencji stworzy możliwość wymiany doświadczeń oraz pozyskania wiedzy i umiejętności z zakresu e-usług, które zostały przygotowane na poziomie samorządu województwa. Organizatorzy przygotowali kilka sesji tematycznych: bezpieczeństwo w sieci, e-Usługi dla administracji, systemy Informacji Przestrzennej, e-Edukacja, e-Zdrowie.

Świętokrzyskie Dni Informatyki to duża dawka praktycznej wiedzy oraz możliwość udziału w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Prelegentami będą przedstawiciele instytucji centralnych, koordynujących projekty informatyczne oraz eksperci z branży IT między innymi Fujitsu, Infover, Microsoft, Comarch, Assecco, czy Oracel. Pełny program wydarzenia i link do rejestracji dostępny online na stronie Świętokrzyskich Dni Informatyki.

Jeśli jesteś informatykiem i pracujesz w urzędzie, szkole lub szpitalu – przyjdź i dowiedz się czegoś więcej o technologii codzienności. Udział w konferencji jest bezpłatny. Na wszystkie panele i warsztaty obowiązuje rejestracja, liczba miejsc ograniczona.

Dobre praktyki efektywnej energetyki

Konferencja „Efektywność energetyczna oraz alternatywne źródła energii w zarządzaniu infrastrukturą publiczną” odbędzie się 28 października w godz. 10.00 – 13.00 na Targach Kielce. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli samorządów i jednostek publicznych, planujących inwestycje w infrastrukturę publiczną pod kątem osiągania efektywności energetycznej. Spotkanie stanowi poradnik skąd pozyskać środki na planowane działania oraz prezentuje praktyczne rozwiązania, związane z zarządzaniem infrastrukturą publiczną.

Udział w konferencji wymaga rejestracji i jest bezpłatny, upoważnia także do bezpłatnego zwiedzania targów. Zarejestruj się!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Targi Kielcetag patronat DItag INNO-TECH EXPO
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930