Gazeta.pl partnerem konkursu na Społeczność Roku

PATRONAT MEDIALNY 15-07-2009, 03:35

Portal Gazeta.pl został partnerem konkursu na Nową Społeczność Roku, w którym o tytuł najciekawszej społeczności w internecie walczą społeczności z całej Polski.

Konkurs na Nową Społeczność Roku skierowany jest do osób, które za pomocą internetu chcą rozwijać swoje zainteresowania i nawiązywać kontakty z osobami dzielącymi wspólne pasje. Organizatorzy zapewniają nowym społecznościom niezbędne narzędzia do stworzenia i spersonalizowania atrakcyjnego serwisu społecznościowego - wszystko czego potrzebują uczestnicy to konto e-mail i podstawowa znajomość internetu.

- Pomysł konkursu na Nową Społeczność Roku zrodził się z przekonania, że społeczności, powstające oddolnie, na skutek wspólnych zainteresowań, czy problemów, są znacznie ciekawsze i posiadają o wiele więcej realnych cech społeczności, niż popularne w mediach, komercyjne serwisy – mówi Jakub Górnicki, szef mixxt.pl, jeden z pomysłodawców konkursu. – Do konkursu przystępuje coraz więcej bardzo ciekawych społeczności, których obecność i charakter potwierdza, że trafiamy do osób z pomysłami i pasją – cieszymy się zatem, ze Gazeta.pl postanowiła wesprzeć naszą inicjatywę.

W jury, które wybierze najciekawszą społeczność, oprócz przedstawicieli organizatorów i partnerów zasiądą: sławny podróżnik i reporter Jacek Pałkiewicz, zastępczyni redaktor naczelnej polskiej edycji miesięcznika Elle, Monika Stukonis, zdobywca Paszportu Polityki, pisarz i reżyser Sławomir Shuty oraz jeden z czołowych polskich blogerów, Maciej Budzich (mediafun).

W walce o zwycięstwo w konkursie, pod uwagę brane będą zarówno liczne, spektakularne grupy, jak i małe, lokalne społeczności zajmujące się codziennymi sprawami. Jury wybierze najbardziej kreatywne i najdynamiczniej rozwijające się społeczności utworzone w serwisie mixxt.pl – współorganizatora konkursu. Uczestnicy konkursu uzyskają dostęp do całej palety narzędzi, dzięki którym będą mogli  dostosować, uatrakcyjnić i promować swoją społeczność, zapraszając nowych członków, dzieląc się z nimi zdjęciami, muzyką i filmami, a także organizować ankiety i prowadzić forum.

www.spolecznoscroku.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930