GaduAIR - telefonia komórkowa od Gadu-Gadu

18-05-2009, 11:47

Przypisanie numeru Gadu-Gadu do numeru telefonu oraz brak opłat za korzystanie z mobilnego GG - to cechy wyróżniające uruchomioną dziś usługę GaduAIR, nowego polskiego MVNO od GG Network

Podczas gdy inni operatorzy wycofują się z rynku MVNO, Gadu-Gadu utrzymało swoją decyzję uruchomienia telefonii komórkowej. Co więcej, firma oczekuje stworzenia z GaduAIR ważnego segmentu swojej działalności.

– W naszym przypadku wejście na taki rynek to logiczne i konsekwentne rozwijanie możliwości komunikacji oferowanych od wielu już lat przez Gadu-Gadu – mówi
 Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network S.A. – MVNO od GG to więcej niż telefonia, to cały wirtualny świat w telefonie, łącznie z atrakcyjnymi usługami internetowymi i konkurencyjnym cennikiem, dostępnym na każdą kieszeń. Telefonia komórkowa wpisuje się doskonale w segment naszego rynku i stąd podtrzymana decyzja o zaoferowaniu takiej usługi milionom osób, nie tylko internautom i grupie 6 milionów użytkowników komunikatora Gadu-Gadu.

Nowa usługa spod znaku żółtego słoneczka oferowana jest w ramach modelu MVNO na bazie infrastruktury Polkomtel S.A. Producentem jest spółka GG Network S.A., wydawca m.in. komunikatora Gadu-Gadu. Przygotowania do uruchomienia telefonii komórkowej Gadu-Gadu trwały dwa lata.

- Użytkownicy usług Gadu-Gadu to oczywiście miłośnicy nowych technologii, komunikujący się, a więc korzystający także z telefonii komórkowej. Połączyliśmy w GaduAIR dwa światy: internetu i telekomunikacji - mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu GG Network S.A. – Dzięki współpracy z największą polską siecią komórkową – Polkomtel S.A. – będziemy mogli zaoferować naszym użytkownikom odpowiednią jakość usług mobilnych i co ważne – zasięg w całej Polsce.

GaduAir - startery cennik
fot. - GaduAir - startery cennik
Podstawowe cechy oferty:

  • starter za 20 zł (kwota w całości do wykorzystania),
  • brak opłat za korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu,
  • brak opłat za transfer danych w Mobilnym Gadu-Gadu,
  • wspólna lista kontaktów (synchronizacja danych z komunikatora GG i komórki),
  • 29 gr/min do wszystkich sieci (do Play i Cyfrowego Polsatu 49 gr/min),
  • SMS 15 gr,
  • MMS 30 gr,
  • mobilny internet 20 kB za 1 gr (należy wykupić pakiet 1 MB za 50 gr).

Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031