Fotka proponuje użytkownikom strony WWW

16-12-2011, 22:21

Nowy serwis pozwoli w prosty sposób stworzyć własną stronę WWW, blog, forum czy rozbudowaną galerię zdjęć.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Grupa Fotka.pl uruchomiła Społeczności.net, czyli darmowy serwis oferujący usługi związane z zarządzaniem własną stroną - od możliwości wyboru przyjaznego adresu internetowego i skorzystania z tysięcy wzorów szablonów graficznych, po opiekę administracyjną nad serwerami i zapewnienie bezpieczeństwa danych. Każdy z serwisów oparty będzie na platformie WordPress.

Czytaj też: WordPress ugiął się pod atakami DDoS

- W Polsce wciąż zbyt mało firm i osób prywatnych posiada swoją stronę internetową - mówi Kamil Machura, Senior Marketing Specialist Fotka.pl Sp z o.o. - Dlatego też chcemy przekonać internautów, że dzięki Społeczności.net dosłownie każdy może w łatwy i szybki sposób zbudować własną witrynę i samodzielnie nią zarządzać.

Przed skorzystaniem z usługi warto zajrzeć do regulaminu, Społeczności.net zastrzega bowiem, że może zawiesić stronę użytkownika, jeśli będzie ona generowała zbyt duże obciążenie, a użytkownik nie zastosuje się do uwag administratora. Innym powodem zawieszenia strony może być jej ujemny wpływ na działanie innych witryn, a także usunięcie przez użytkownika wtyczki wydawcy. Społeczności.net zaznacza też, że ma prawo do emisji reklam na każdej ze stron użytkownika.

Serwis dostępny jest pod adresem: Spolecznosci.netSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.