Finał TechCampu z dwoma Xboxami na pokuszenie

PATRONAT MEDIALNY 24-05-2012, 17:05

Nieprzyzwoicie szybki, trzyrdzeniowy procesor, piekielnie dobry dźwięk i obraz, a do tego cała lista kuszących gier - to tylko niektóre z zalet Xboxa 360. Przyjdź na TechCamp, odpowiedz na kilka pytań i wygraj konsolę! Gra rozpoczyna się 31 maja punktualnie o 18.30.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jedno jest pewne – ten Xbox jest grzechu warty. Jak go zdobyć? Przystanek początkowy to bezpłatna rejestracja na wydarzenie poprzez formularz na stronie www.techcamp4.evenea.pl. Potem już wystarczy tylko pojawić się o ustalonym czasie w Lizard Kingu, gdzie na uczestników TechCampu czekać będzie do wypełnienia ankieta z pytaniami. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną posiadaczami obłędnej konsoli Microsoftu. Co więcej, do rozdania będzie też pięć silver cloudów ufundowanych przez PHPFog - każdy o wartości 29 USD.

Prócz nagród specjalnych w czasie czwartego odcinka TechCampu, za sprawą szatańsko zdolnych prelegentów, na uczestników czekać będą technologiczne wyzwania. Tym razem goście, w tym m.in. Bartłomiej Zass (Microsoft), Dariusz Górecki (Empathy Internet Software House), Adrian Słowik (CE Compendium) czy Piotr Kaczor (HOQS), pokażą, że w przypadku zagadnienia Software Development diabeł tkwi w szczegółach. Tradycyjnie po posileniu duszy, ciało nasyci ufundowana przez organizatorów pizza dla wszystkich oraz piwo dla aktywnych. Zapraszamy na emocje z piekła rodem!

Agenda TechCamp #4

18.30–19.10 – Bartłomiej Zass, Microsoft – Programowanie Windows 8

19.10–19.30 – Dariusz Górecki, Empathy Internet Software House – Chmura w rękach programistów PHP

19.30–19.50 – Adrian Słowik, CE Compendium – Wersjonowanie aplikacji WWW - zaplanuj cykl wydawniczy swojej aplikacji

19.50–20.15 – Piotr Kaczor, HOQS – Tworzenie społeczności internetowych na podstawie Digart.pl

20:15–21:00 – Panel dyskusyjny, prowadzi Krzysztof Helak, Profeo – Quality assurance – czy tworzenie bezbłędnego oprogramowania jest możliwe?

Czytaj więcej o TechCampie w DISprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


Tematy pokrewne:  

tag TechCamptag spotkaniatag patronat DItag Krakówtag Empathy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.