Europejski Tydzień Kodowania w Polsce został oficjalnie otwarty

11-10-2015, 22:31

Od soboty 10 października do 18 października br. odbywać się będą warsztaty, spotkania, konferencje i inne wydarzenia związane z nauką programowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz technologiami cyfrowymi.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W całym kraju odbędą się setki wydarzeń organizowanych przez pasjonatów i promotorów uczenia się kompetencji cyfrowych. Do dziś w Polsce zarejestrowanych zostało blisko 800 imprez.

Na zainteresowanych czekają m.in.: otwarta strefa kodowania na sali ekspozycyjnej w Centrum Nauki Kopernik, warsztaty dla dziennikarzy organizowane przez Fundację Media 3.0, hackathon na Politechnice Warszawskiej czy warsztaty w Creative Clubach.

Podsumowaniem Tygodnia Kodowania będzie Piknik Koderów oraz debata ekspercka „Jaka jest przyszłość nauki programowania w Polsce”, która odbędzie się 16 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

 Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.