Etui, które zmieni iPoda w telefon komórkowy (wideo)

12-08-2010, 18:51

Chińska firma Yosion oferuje etui Apple Peel 520 do iPoda Touch, które zmieni go w iPhone’a, dodając możliwość dzwonienia, wysyłania SMS-ów i dodatkową baterię.

Sonda
Posiadasz iPoda Touch?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Różnica pomiędzy iPodem Touch a iPhone istnieje zarówno w grubości urządzeń, jak i w funkcji, jakie mają spełniać. iPod został zaprojektowany dla osób chcących posłuchać muzyki, zajrzeć do multimediów i surfować po bezprzewodowej sieci. iPhone z kolei posiada wszystkie te cechy, wzbogacone o aparat fotograficzny i funkcje telefonu komórkowego.

>> Czytaj też: Chińska podróbka iPada już jest

Yosion chce rozwiązać problem osób, które kupiły iPoda Touch, a teraz żałują, że nie dołożyły kilkuset złotych, by móc wysyłać SMS-y i dzwonić do znajomych.

Apple Peel 520 posiada miejsce na kartę SIM i baterię 800 mAh, która pozwoli na 4,5 h rozmów lub 120 h w stanie czuwania. Dodatek nie posiada możliwości korzystania z sieci EDGE i 3G, co sprowadza go do podstawowych funkcji telefonu komórkowego. W planach jest aktualizacja oprogramowania mająca pozwolić na połączenia z siecią komórkową EDGE i 3G.

>> Czytaj też: Apple oferuje gratisową obudowę do iPhone'ów 4

Aby móc korzystać z Apple Peel 520, należy dokonać jailbreaka swojego iPoda (a ten jest już legalny) i zainstalować odpowiedni program. W Chinach etui ma kosztować 500 juanów, czyli około 220 złotych.


Źródło: engadget
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag obudowatag iPod Touchtag iPhonetag etuitag Apple Peel 520
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy