Era: Mobilne iBOA za darmo

09-11-2010, 07:31

Era otwiera swoje Biuro Obsługi Abonenta na telefony komórkowe. Usługa jest dostępna za darmo dla abonentów sieci, a dzięki witrynie można sprawdzić np. stan konta i pakietów.

Sonda
Potrzebujesz możliwości sprawdzenia swojego stanu konta na telefonie komórkowym?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Mobilne Biuro Obsługi Abonenta Ery dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej telefonu komórkowego. W iBOA można sprawdzić stan konta, pakietów, minut, SMS-ów, MMS-ów oraz pozostałą ilość danych do wykorzystania. Dzięki systemowi można także zmienić podstawowe ustawienia, jak np. ukrywanie swojego numeru telefonu.

Aby się zalogować do systemu, należy podać numer telefonu, następnie Erakod (cztery ostatnie cyfry kodu PUK). Proces logowania się jest podobny do znanego już klientom Ery - iBOK.

>> Czytaj też: Poczta Polska: Biuro Obsługi Klienta na Blipie

Klienci sieci Era mogą także od kilku lat korzystać z internetowego Biura Obsługi Klienta, które umożliwia m.in.: sprawdzenie bieżących kosztów od ostatniej faktury lub kwoty ostatniej zaksięgowanej wpłaty, zapoznanie się ze statusem aktywowanych usług, pozwala wybrać usługi, czy sprawdzić stan punktów w programie lojalnościowym.

Dostęp do mobilnej wersji BOA jest bezpłatny dla klientów sieci Era. Operator zapewnia, że nie pobiera opłat za transfer danych oraz nie będzie to miało wpływu na pakiet danych (jeśli z takiego korzystamy). Mobilne iBOA jest dostępne pod adresem: m.iboa.pl

>> Czytaj też: BOK Orange po 20, a rozmowa z konsultantem


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag serwisy mobilnetag iBOAtag Erakodtag Eratag BOAtag abonenci
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy