Energis: szerokopasmowy internet wkrótce w całej Polsce

07-11-2006, 14:53

21 listopada GTS Energis wprowadzi do swojej oferty usługę dostępu do internetu z wykorzystaniem technologii xDSL - Internet Biznes DSL (IBD). Jest to możliwe dzięki ofercie ramowej przygotowanej przez UKE, na mocy której możliwe było podpisanie stosownej umowy o współpracy z TP S.A. - poinformowali przedstawiciele Energis.

Jak zapewnia Energis, usługa o nazwie Internet Biznes DSL skierowana jest do wszystkich odbiorców: od dużych firm, poprzez średnie i małe, a kończąc na klientach indywidualnych o zwiększonym zapotrzebowaniu na dostęp do internetu.

W roku 2007 ma także zostać uruchomiona kolejna usługa, tym razem skierowana przede wszystkim do odbiorców indywidualnych - poinformowała redakcję Dziennika Internautów przedstawicielka firmy, pani Magdalena Mamczarz.

W ramach IBD firma zaoferuje asymetryczne łącze bez limitu transferu danych, nowoczesny modem oraz hosting na bazie infrastruktury współdzielonej. Klient otrzyma również stałą podklasę adresów IP, nieograniczoną liczbę kont e-mail, www oraz aliasów do kont pocztowych. Miesięczny transfer do i z serwera wynosi 20 GB, zaś dostępna na wirtualnym serwerze przestrzeń to 400 MB.

Internet Biznes DSL ma być dostępny w pięciu wariantach, z których klient może wybrać najbardziej odpowiadający swoim potrzebom - prosty terminal z jednym portem Ethernet lub wieloportowym switch'em z zakończeniem WLAN.

Obecnie usługa testowana jest w 15 strefach numeracyjnych (Bielsko-Biała, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kraków, Nowy Sącz, Opole, Płock, Siedlce, Słupsk, Szczecin, Warszawa) i od 21 listopada na pewno w tych strefach będzie można skorzystać z oferty - zapewniła nas pani Mamczarz. Do końca roku IBD ma być dostępny na terenie całego kraju.

Promocyjny cennik netto usługi przedstawia się następująco:

Energis - cennik Internet Biznes DSL

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy