Eksperci z FreshMaila znowu ruszają w Polskę - Poranki z email marketingiem

PATRONAT MEDIALNY 31-01-2014, 10:38

Rusza trzecia edycja Poranków z email marketingiem. Po raz kolejny eksperci z FreshMaila podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zdradzą najnowsze email marketingowe trendy. Jak zawsze, będzie też czas na dyskusję, wymianę pomysłów i pytania.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Poranki z email marketingiem

Gdzie odbędą się Poranki?

W tym roku w ramach trzeciej edycji raz w miesiącu zawitamy do jednego z 8 polskich miast.

Pierwsza tura szkoleń odbędzie się w okresie zimowo-wiosennym:

13.02 - Kraków

27.03 - Łódź

17.04 - Wrocław

12.06 - Gdańsk

Druga tura już letnio-jesiennie:

28.08 - Szczecin

18.09 - Lublin

16.10 - Poznań

20.11 - Warszawa

Czego dowiesz się podczas Poranków?

Poranek podzielony będzie na wystąpienia 3 prelegentów, którzy w sposób przystępny opowiedzą o tym, jak tworzyć skuteczny i efektywny email marketing. Po wszystkich prelekcjach będzie czas na networking i wymianę spostrzeżeń.

Podczas zimowo-wiosennych spotkań najpierw Paweł Sala zaprezentuje polskiego użytkownika poczty anno domini 2014. Zdradzi, co wiemy o naszych odbiorcach i jak to wykorzystać, aby zwiększyć skuteczność swoich kampanii. Prezentacja sprawi, że na nowo poznasz swoich klientów.

Filip Kłodawski przedstawi prezentację pt. "Ewolucja persmission marketingu? Czy growth hacking polubi się z email marketingiem?". Opowie o tym, czym jest koncepcja permisson marketingu, co kryje się pod pojęciem growth hackingu i jak wykorzystać ich najmocniejsze cechy w działaniach email markeingowych

Na zakończenie Kamil Sikora przybliży uczestnikom tematykę grywalizacji stosowanej. Omówi on nie tylko najciekawsze, uzależniające oraz manipulujące użytkownikiem rozwiązania znane z gier wideo. Przedstawi także rolę mailingu w koncepcji 360 oraz spróbuje, przewrotnie, zredefiniować klasyczną i powszechnie przyjętą definicję grywalizacji.

Tura druga owiana tajemnicą

Ekspertom z FreshMaila zależy na tym, aby szkolenia przez nich prowadzone zawsze były aktualne. Dlatego też tematy szkoleń na drugą turę zostaną podane w późniejszym czasie, bo wymagają dostosowania prelekcji do tego, co wydarzy się w pierwszej połowie roku.

Zapisy na stronie: freshmail.pl/workshop_type/szkolenie/Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.