Ekomersy - wyróżnienia dla najlepszych w branży

17-07-2012, 08:00

Potencjał polskiego e-commerce jest ogromny. Nadszedł więc czas, aby wyróżnić najlepszych, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju eHandlu w Polsce - uważają organizatorzy Ekomersów. Już w październiku zostaną przyznane pierwsze nagrody branżowe rynku e-commerce.

Ekomersy

Ideą Ekomersów jest wyróżnienie marek oferujących najlepsze produkty i usługi dla sprzedających w internecie. Jest to wyróżnienie przyznawane przez klientów i osoby, które żyją tą branżą i rozwijają swoje własne e-biznesy. To nagroda nie dla największych, z największym kapitałem i doświadczeniem na rynku, ale dla tych, którzy reagują elastycznie na potrzeby swoich klientów, ciągle udoskonalają swoje produkty i mają wizję, jak być najlepszym.

Wyróżnienia zostaną przyznane w sześciu kategoriach:

  • Najlepsza platforma sklepowa, 
  • Operator logistyczny roku,
  • Najlepszy system płatności,
  • Debiut roku 2012,
  • Najlepsi w komunikacji.

Jedna ze statuetek zostanie przyznana Osobowości Roku, która wpływa na rozwój e-commerce i której należą się słowa uznania od pasjonatów i ekspertów tej branży.

Konkurs będzie odbywał się w kilku etapach. Do 31 sierpnia można zgłaszać swoich kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach. Produkt lub usługę może zgłosić każdy, wypełniając formularz dostępny na stronie http://ekomersy.pl

Kolejny etap to wybór nominowanych przez Jurorów. W każdej z kategorii Jurorzy wytypują 5 marek, spośród których internauci wybiorą zwycięzców. Wśród ekspertów, którzy będą typowali nominowanych znajdą się m.in. Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Jacek Gadzinowski, Artur Kurasiński, Krzysiek Gontarek.

Wręczenie Ekomersów odbędzie się 24 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Gala przyznania nagród będzie towarzyszyć jednemu z najważniejszych wydarzeń w branży, jakim są Targi eHandlu.

Więcej informacji na temat wyróżnień można znaleźć na stronie http://ekomersy.pl

Ekomersy timeline


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031