E-nnovation - skompletowano prelegentów

PATRONAT MEDIALNY 03-09-2010, 14:42

Jak wykorzystać sieci społecznościowe w sprzedaży? Czy innowacyjne usługi pocztowe mogą przyczynić się do rozwoju oferty sklepu internetowego? Na czym polega rola prawnika w przedsiębiorstwach z sektora innowacyjnych technologii? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzą goście konferencji „e-nnovation – e-commerce w Europie Centralnej”. Lista prelegentów została właśnie zamknięta.

Na spotkaniu menedżerowie i przedsiębiorcy z Europy Środkowo-Wschodniej związani z sektorem e-commerce będą mogli poznać doświadczenia specjalistów zdobyte na bardziej rozwiniętych rynkach.

>> Czytaj też: E-commerce, czyli jak zacząć biznes w sieci

Sonda
Masz pomysł na swój własny biznes?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Nie interesują nas akademickie rozważania. E-nnovation to konferencja, na której praktycy będą mogli dowiedzieć się konkretnych rzeczy od znanych na świecie autorytetów – mówi Patryk Tryzubiak, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Grupy Allegro. Zaprosiliśmy osobistości, które bardzo ciężko było do tej pory spotkać w Polsce. Chcemy, by uczestnicy e-nnovation mogli otwarcie porozmawiać z nimi zarówno na wykładach, jak i podczas nieformalnych spotkań – dodaje.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Mike Butcher, redaktor TechCrunch, jednego z najbardziej znanych europejskich blogów o nowych technologiach, a także Nikolaj Nyholm, współautor O’Reilly Radar - grupowego bloga, który magazyn Wired nazywa kultowym.

Na konferencji wystąpi również Stephen Kines, prawnik specjalizujący się w dziedzinie TMT (technologia/media/telekomunikacja), który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych specjalistów w rankingu Euromoney 2009. Na e-nnovation przyjedzie też José A. del Moral, współzałożyciel Ya.com – hiszpańskiej firmy sprzedanej Deutsche Telekom za 540 mln euro.

>> Czytaj też: E-commerce, czyli ucz się na błędach innych (wideo)

Spotkanie odbędzie się 23-24 września w Poznaniu. Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie konferencji: e-nnovation.pl. Dla wszystkich czytelników Dziennika Internautów organizator przygotował zniżkę 10%, przy rejestracji wystarczy wpisać kod rabatowy „di”. Zarejestrować się można na podanej wcześniej stronie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031