E-commerce, reklama internetowa oraz responsive web design na Netcampie w Szczecinie

PATRONAT MEDIALNY 09-02-2013, 01:17

Na czym będzie można zarobić w sieci w 2013 roku, jak rozwija się e-commerce i jakie są trendy w reklamie internetowej? Jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić, by rozwiązywał realne problemy klientów? Jakie zalety i ograniczenia ma RWD, czyli responsive web design? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielą eksperci podczas najbliższego Netcampu w Szczecinie.

Agenda spotkania:

1. Jak przeskoczyć przepaść, stworzyć produkt technologiczny i na nim zarobić - Piotr Karwatka, Divante/Wellcommerce

W prezentacji nie będzie lania wody ani teorii. Piotr opowie, jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić, by rozwiązywał realne problemy klientów. Dużo "mięsa", liczb, nazwisk, faktów i przykładów.

2. RWD czyli Responsive Web Design - Michał Rachowski, Squiz

Użytkownicy korzystają dziś z internetu za pomocą wielu różnych urządzeń: komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, smartfonów, które posiadają różne możliwości i rozmiary ekranu. W tej sytuacji dużym wyzwaniem jest stworzenie stron internetowych, które są atrakcyjne wizualnie i użytecznie na wszystkich tych urządzeniach. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu - elastyczne projektowanie Responsive Web Design (RWD).

3. Szybkie pieniądze w sieci AD 2013 - Michał Brański, Grupa o2

Prezentacja będzie dotyczyła rynku e-commerce, trendów w reklamie internetowej oraz przyszłości wideo w sieci.

Spotkanie Netcamp odbędzie się 15 lutego o godzinie 18.00, w nowym większym klubie The Liquid (Al. Bohaterów Warszawy 34/35). Organizatorzy planują też transmisję online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto się wybiera na Netcampa, warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Aby wziąć udział w spotkaniu, wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Szczecintag patronat DItag Netcamp
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930