Druga edycja Poland IT Meeting z poszerzoną formułą „Double B2B”

29-01-2016, 09:43

Poland IT Meeting odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku, we Wrocławiu w dniach 29 i 30 września. Poszerzona formuła eventu dostarczy uczestnikom jeszcze więcej możliwości nawiązywania relacji biznesowych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ubiegłoroczna formuła zakładała uczestnictwo głównie firm z łańcucha dystrybucyjnego, w tym roku zaś zaproszenie kierowane jest również do firm z sektorów: energetycznego, finansowego, telekomunikacyjnego do przemysłu oraz farmaceutycznego.

- Co prawda ubiegłoroczna formuła „Business with Pleasure” była niezwykle trafiona, jednak brakowało nam ostatniego i ważnego ogniwa w łańcuchu dystrybucyjnym. Stąd postanowiliśmy formułę przedefiniować na „Double B2B” tak, by na spotkaniu obecni byli nie tylko producenci, resellerzy, dystrybutorzy i system integratorzy, ale także przedstawiciele departamentów IT firm instytucjonalnych. W praktyce oznacza to wzrost zainteresowania wszystkich uczestników wydarzeniem. Rozwiązanie to pozwoli na efektywniejszy networking, optymalizację budżetów dużych organizacji i możliwość bezpośredniego kontaktu z alternatywnymi dostawcami - komentuje Rafał Wójcicki, organizator wydarzenia.

Poland IT Meeting od samego początku promowało się jako wydarzenie oparte o budowanie bezpośrednich relacji między uczestnikami. Tym samym staje w opozycji do starego modelu organizacji konferencji, gdzie liczy się prelegent i słuchacz. Formuła Poland IT Meeting upraszcza to do osobistych spotkań, których w 2 dni uczestnicy mogą odbyć nawet 30. Sami budują harmonogram spotkań z wybranymi rozmówcami albo poprzez spersonalizowaną aplikację mobilną, albo kreator na stronie internetowej. Pozwoli to zdobywać nowe kontakty i kontrakty w 2 dni, zoptymalizować budżety wydatkowane na infrastrukturę IT, a także spotkać się z osobami decyzyjnymi w jednym miejscu i jednym czasie.

Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 100 specjalistów IT z 9 europejskich krajów. W ciągu 2 dni odbyli oni ponad 500 indywidualnych spotkań.

Poland IT Meeting odbędzie się w dniach 29-30 września 2016 roku we Wrocławiu, w pięciogwiazdkowym hotelu Sofitel Wrocław Old Town. Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag Poland IT Meetingtag Double B2B
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.