Dodatkowe Pakiety GB w mobilnym internecie Orange

09-07-2010, 20:57

Klienci korzystający z usług mobilnego internetu w Orange mogą zwiększać swój miesięczny limit transferu danych dzięki wprowadzeniu dodatkowych pakietów danych od 0,5 GB do 2 GB.

Sonda
Wykorzystujesz swój pakiet danych zanim minie okres rozliczeniowy?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Dodatkowe Pakiety GB to usługa przygotowana z myślą o klientach, którym zdarza się przekraczać swój miesięczny limit transferu danych. Dzięki nim mogą mieć pewność, że w razie potrzeby łatwo zwiększą swój limit o potrzebną liczbę gigabajtów i będą mogli nieprzerwanie korzystać z dostępu do internetu.

>> Czytaj też: Cyfrowy Polsat wchodzi w szybki internet mobilny

Z usługi można korzystać we wszystkich opcjach Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere dla firm.

Do wyboru są trzy opcje:

  • 0,5 GB - 10 zł z VAT
  • 1 GB - 15 zł z z VAT
  • 2 GB - 20 zł z VAT

Aby włączyć pakiet, wystarczy wysłać SMS pod numer 196 (koszt SMS-a według cennika oferty, z której korzysta klient), w treści wpisując: AKT 0,5 GB - dla Pakietu 0,5 GB; AKT 1 GB - dla Pakietu 1 GB; AKT 2 GB - dla Pakietu 2 GB. Usługę można także włączyć, logując się na orange.pl/on-line lub kontaktując się Biurem Obsługi Klienta.

>> Czytaj też: Mobilny internet - gdzie jest najtańszy?

Pakiety można zamawiać wielokrotnie, jednak nie więcej niż jeden na dobę. Można z nich korzystać do końca danego okresu rozrachunkowego. W przypadku gdy klient zleci włączenie kolejnego Pakietu, a nie wykorzystał w całości poprzedniego, jednostki danych sumują się.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag pakietytag Orange Freetag Orangetag mobilny internet
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy