Czy Twoja strona WWW jest aktualna?

Artykuł sponsorowany 09-11-2010, 07:11

Takie pytanie powinna sobie stawiać każda firma jak najczęściej. W trosce o jakość informacji przekazywanych klientom za pośrednictwem firmowej strony WWW należy zadbać, by udostępniane na niej treści były pozbawiane nieaktualnych danych, zwłaszcza jeżeli mogłyby one wprowadzać w błąd użytkowników serwisu internetowego.

nazwa.plRegularne monitorowanie firmowej strony WWW gwarantuje, że zawartość witryny będzie bieżąca. Aby w każdej chwili można było wprowadzić aktualizacje niezbędne jest również odpowiednie narzędzie, czyli system do zarządzania treścią strony – CMS (Content Management System) (np. Active.CMS w nazwa.pl). Dzięki niemu administrator serwisu może w ciągu kilku sekund dokonać m.in. zmiany opisów oferty, informacji o przedsiębiorstwie (w tym danych kontaktowych) oraz modyfikować kształt serwisu (np. dodawać nowe podstrony, zdjęcia, formularze kontaktowe, zmieniać kolorystykę i czcionki). Obsługa aplikacji CMS nie powinna nikomu sprawiać trudności. Jej interface jest zazwyczaj przemyślany w taki sposób, aby korzystanie z niej było możliwe dla każdego użytkownika znającego popularne aplikacje biurowe i nieposiadającego jednocześnie umiejętności operowania językami programowania, takimi jak HTML czy PHP. Sam system CMS powinien być udostępniany wraz ze stroną WWW, niezależnie od tego, czy jest ona zamawiana w agencji interaktywnej, czy też jest wybierany spośród gotowych projektów oferowanych przez usługodawców, jak np. w serwisie nazwa.pl. Jeżeli takie narzędzie nie jest oferowane, firma powinna zwrócić swoją uwagę na inne dostępne oferty. Brak CMS w podstawowej ofercie jest jednoznaczny z koniecznością ponoszenia dodatkowych wydatków, związanych z zakupem odpowiedniego oprogramowania lub z opłacaniem webmastera dokonującego zlecanych zmian.

nazwa.pl

W serwisie nazwa.pl każde przedsiębiorstwo ma możliwość skorzystania z niepowtarzalnej promocji, dzięki której może zdobyć profesjonalnie przygotowany projekt Strony WWW. Każdy kto z niej skorzysta, uzyska dostęp do przyjaznego panelu Active.CMS, dzięki któremu będzie mógł w łatwy sposób zarządzać swoją witryna w celu dostosowywania jej do potrzeb klientów i aktualizowania. W ramach promocji przedsiębiorstwo nie musi również przejmować się dostosowaniem projektu do własnych potrzeb. Wdrożenia dokonują specjaliści serwisu nazwa.pl, na podstawie materiałów przesłanych przez firmę, w których znajdują się wytyczne dotyczące finalnego wyglądu witryny. Promocja "Strona WWW za darmo! Rozwijaj swój biznes w Sieci" to również ulga dla firmowego budżetu. Bezpłatny okres testowy pozwala nawet przez rok korzystać z usługi sprawdzając jej jakość bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki wygodnemu dla firmy modelowi abonamentowemu również w późniejszych czasie nie będzie trudności w utrzymaniu usługi, na którą należy przeznaczyć jedynie 300 zł netto na rok, z możliwością wymiany wybranego projektu na inny w dowolnej chwili.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« strona główna  -  do góry ^
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.