Cybercrime - narzędzia i techniki ochrony w praktyce

PATRONAT MEDIALNY 27-10-2014, 12:11

Istnieją dwa typy firm – te, które wiedzą, że stały się ofiarami cyberprzestępców, i te, które tego nie wiedzą. Pytanie nie brzmi „czy” Twoja firma zostanie zaatakowana ani nawet „kiedy”. To już się stało! Prawdziwe pytanie brzmi: czy jesteś tego świadomy i jak dobrze jesteś zabezpieczony na przyszłość?

cybercrime

Nigdy dotąd w historii nie było tak wielu prób włamań do firm i prób wykradzenia cennych danych. Nigdy dotąd firmy nie były tak narażone na utratę majątków. Tam, gdzie są informacje, istnieje ryzyko włamania i ich utraty. Aby tego uniknąć, konieczna jest spójna polityka bezpieczeństwa i ścisła współpraca pomiędzy IT a pozostałymi działami. Mając świadomość, jak ważne jest zrozumienie skali problemu, dziennik Rzeczpospolita wraz z partnerem merytorycznym, firmą EY, przygotował unikalne warsztaty. 

Po raz pierwszy kompleksowo omówione zostaną zagrożenia, skutki i sposoby zabezpieczenia się przed atakami z sieci. Tylko u nas dostaniecie Państwo w pigułce konkretną wiedzę na temat zabezpieczenia biznesu przed cyberzagrożeniami. To nie będzie spotkanie o infrastrukturze IT.

To będzie spotkanie o bezpieczeństwie Twojego BIZNESU!

Spotkasz najlepszych ekspertów z Polski i zagranicy, m.in. AXA, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, CERT Polska, EY, Grupę Allegro, Narodowy Bank Polski, Nestle Waters, Polskie Sieci Energetyczne, Traple Konarski Podrecki.

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem i zgłosić swój udział, zapraszamy na stronę warsztatów: https://tinyurl.com/warsztaty-cybercrime lub do kontaktu telefonicznego: 022/463-04-58


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy