Co łączy zdobywanie himalajskiego 8-tysięcznika z marketingiem?

PATRONAT MEDIALNY 08-05-2013, 10:16

"Sukces liczy się naprawdę, kiedy «doniesie się» go do bazy". Krzysztof Wielicki, himalaista, niestrudzony zdobywca i biznesmen otworzy Forum IAB 2013, które odbędzie się w dniach 5-6 czerwca br. w salach Multikina warszawskich Złotych Tarasów. Podczas prelekcji opowie, jak zdobywanie górskich szczytów i zarządzanie łączy ta sama filozofia pokonywania przeszkód i osiągania celów.

Krzysztof Wielicki w górach

Krzysztof Wielicki to jeden z najwybitniejszych himalaistów świata. Piąty człowiek na świecie, który zdobył koronę Ziemi, wchodząc na 14 najwyższych szczytów. Robił to zwykle w pionierskim stylu. Na trzy z nich: Mount Everest, Kangczendzongę i Lhotse wszedł zimą jako pierwszy. Na Lhotse stanął samotnie w noc sylwestrową w gorsecie, który nosił po uszkodzeniu kręgosłupa w górach. Na Dhaulagiri (w 16 godzin) i Shisha Pangma wspiął się sam, wytyczając nowe drogi. Wciąż organizuje wyprawy, wyznacza sobie nowe wyzwania.

Krzysztof WielickiWielicki to także charyzmatyczny mówca. Wiedzą swoją dzieli się nie tylko w oparciu o przeżycia i naukę wyniesioną ze zdobywania górskich szczytów, ale także jako doświadczony biznesmen prowadzący dobrze prosperującą firmę. Jako gość specjalny Forum IAB podczas swojej prelekcji 5 czerwca br. w salach Multikina warszawskich Złotych Tarasów pokaże, jak ważna jest determinacja i pokonywanie ograniczeń w osiąganiu celów.

Od 7 lat ambicją organizatora konferencji, Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, jest tworzenie najbardziej inspirującej konferencji e-marketingowej w kraju. Seth Godin, Mike Walsh, Gary Vaynerchuk to światowe sławy internetowej komunikacji marketingowej, które gościły na poprzednich edycjach. Formuła imprezy sprawia również, że na scenie pojawiają się goście niecodzienni, Bruce Dickinson – wokalista legendarnego zespołu Iron Maiden, przedsiębiorca, pilot, Kalev H. Leetaru – naukowiec z Uniwersytetu Illinois pracujący nad przewidywaniem zjawisk społecznych na podstawie analizy wiadomości zamieszczanych w Internecie, Italy Talagam – izraelski dyrygent, który demonstrując unikalne style sześciu największych dyrygentów XX wieku, pokazał znaczenie przywództwa w organizacji oraz wielu innych, nie mniej inspirujących mówców ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Azji.

Cel, jaki przyświeca temu wydarzeniu, jest prosty: dać polskiej branży marketingowej wydarzenie na światowym poziomie w dostępnej dla szerokiego grona uczestników cenie. Myśl przewodnia tegorocznej konferencji to „Skuteczne strategie komunikacji na czas kryzysu”. Forum IAB 2013 odbędzie się w salach Multikina w Złotych Tarasach w centrum Warszawy. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduję się na stronie www.forumiab.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Krzysztof Wielickitag Forum IAB
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930