Ceneo wypłaci do 10 tys. zł za niedostarczenie towaru z Komputronika

01-07-2010, 13:17

Komputronik.pl przystąpił do Programu Ochrony Kupujących Ceneo. Dzięki temu klienci e-sklepu, którzy złożą w nim wizytę za pośrednictwem porównywarki cen, mogą liczyć na rekompensatę do 10 000 zł, jeśli nie otrzymaliby zakupionego towaru lub przysłany produkt różniłby się znacznie od opisanego w ofercie.

O uruchomieniu Programu Ochrony Kupujących Ceneo pisaliśmy w Dzienniku Internautów w zeszłym miesiącu.

>> Czytaj też: Ceneo porównuje ceny nowych samochodów

- Jako serwis odwiedzany miesięcznie przez miliony Polaków, chcemy dać gwarancję użytkownikom, że zakupy dokonywane za pośrednictwem Ceneo są całkowicie bezpieczne. Pragniemy wskazać, w których sklepach bez obaw mogą dokonywać zakupów - mówi Mariola Berg, Dyrektor Działu Zaufanie i Bezpieczeństwo Ceneo.pl.

Sonda
Jak często korzystasz z porównywarek cen?
  • Bardzo często
  • Często
  • Sporadycznie
  • Rzadko
  • W ogóle nie korzystam
wyniki  komentarze

Sklepy internetowe objęte nowym programem będą oznaczone specjalnym znaczkiem z motywem parasola (tzw. ikona POK). Aktualnie w programie uczestniczy ponad 200 sklepów internetowych. Koszty rekompensaty za niedostarczenie produktu lub dostarczenie produktu znacznie różniącego się od opisanego pokrywa serwis Ceneo.pl.

- Zaproszenie do programu traktujemy jako wyraz zaufania ze strony Ceneo. Prawdopodobieństwo, że serwis będzie zmuszony do zapłaty, jest w naszym przypadku znikome. W ciągu 12 lat działania na polskim rynku e-commerce zdobyliśmy niezbędną wiedzę o tym, w jaki sposób obsługiwać klientów, aby byli w pełni zadowoleni z zakupów - mówi Piotr Zieliński, Kierownik Komputronik.pl.

>> Czytaj też: Ceneo: Polacy wybierają najdroższe aparaty cyfrowe

Korzystanie z Programu Ochrony Kupujących jest bezpłatne. Program przeznaczony jest dla osób, które do określonego e-sklepu trafiły za pośrednictwem Ceneo. W związku z tym ich przeglądarki internetowe nie mogą mieć wyłączonej opcji „cookie”. Dzięki temu mechanizmowi możliwa jest weryfikacja zakupów dokonanych za pośrednictwem porównywarki cen.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031