Britney Spears bije kolejny rekord na Google+

24-02-2012, 22:06

Znanej piosenkarce udało się pobić kolejny rekord w serwisie społecznościowym Google+. Gigantyczne zainteresowanie wpisami Spears zdaje się przeczyć opinii, że w witrynie można spotkać głównie osoby zajmujące się nowymi technologiami - zauważa "TheNextWeb".

Britney Spears, której udało się jako pierwszej zgromadzić milion śledzących osób w serwisie Google+, zdołała znacznie poprawić swój wynik. Piosenkarka jest teraz jedyną osobą, którą w witrynie społecznościowej wyszukiwarkowego giganta obserwuje ponad 2 miliony internautów.

Czytaj także: 200 milionów wiadomości na Twitterze dziennie

Jak wyliczył serwis TheNextWeb, Spears każdego dnia zyskuje średnio 30 tysięcy nowych osób, które śledzą jej poczynania w Google+. Jak łatwo się jednak domyślić, znacznie popularniejsze są jej profile w konkurencyjnych usługach tego typu.

Na Twitterze wiadomości piosenkarki czyta 13,2 miliona osób, natomiast na Facebooku ponad 17,3 miliona. Co również istotne, na Google+ zwykle nie publikuje ona żadnych unikalnych treści, a nowe materiały najczęściej pojawiają się równocześnie we wszystkich trzech jej społecznościowych profilach.

Choć Google było często krytykowane w związku z bardzo intensywnym promowaniem swojego serwisu społecznościowego, różnego rodzaju kampanie wydają się przynosić pozytywne efekty. Strona niedawno otworzyła się również na młodszych użytkowników, a biorąc pod uwagę gigantyczną popularność Britney Spears, trudno obronić tezę o tym, że z usługi korzystają przede wszystkim internauci zainteresowani nowymi technologiami.

Czytaj także: Google+ już z 90 milionami użytkowników


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy