Bogać się, kiedy śpisz

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 24-07-2010, 13:59

Czy chciałbyś, mając na głowie jakiś problem, położyć się spać i obudzić się z gotowym rozwiązaniem? To możliwe - przekonuje Ben Sweetland, autor wydanej przez Złote Myśli książki „Bogać się, kiedy śpisz”.

Bogać się, kiedy śpiszCały nasz umysł jest podzielony na dwie części:

1. świadomą

Odbiera ona wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczna w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek świadomą czynność – bierzesz ze stołu ołówek, mówisz do kelnera, dzwonisz do kogoś – Twoja świadomość wysyła sygnały do Twojego ciała. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja świadomość także zasypia.

2. nieświadomą

Ta druga część umysłu nie śpi nigdy i dosłownie utrzymuje Cię przy życiu. Odpowiada za nieświadome funkcje, takie jak bicie serca i oddychanie. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że Twoja podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami.

Tylko pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, świadomie sterując swoją podświadomością i wykorzystując ją do osiągania swoich celów.

Na tego e-booka natknąłem się kilka razy i kilka razy zrezygnowałem, bo tytuł nie zadziałał na mnie zbyt pozytywnie, kojarząc mi się z magią i myśleniem życzeniowym. Po ściągnięciu darmowego fragmentu i lekturze całości książki mogę uspokoić tych, którzy obawiają się podobnych rzeczy. Ebook napisany jest rzeczowo i żadnych czarów nie proponuje, jedynie trochę pracy z własną podświadomością. Wiele cennych wskazówek, wiele inspirujących przykładów. Ogólnie wystawiam ocenę bardzo dobrą i polecam!
Marcin Jaskulski, ekonomista

>> Zamów: Bogać się, kiedy śpisz

Co konkretnie można znaleźć w tym e-booku? Czytając „Bogać się, kiedy śpisz”, dowiesz się:

  • Dlaczego kluczem do Twojego sukcesu jest Twój własny twórczy umysł i jak go wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele możliwie najszybciej?

  • Na czym polega prawo obfitości i jak dokładnie działają jego mechanizmy? Co robić, by skrócić drogę do sukcesu, szczególnie tego finansowego?

  • Jak wypracować w swoim umyśle świadomość zdrowia?

  • Jak wymazywać stare wspomnienia? Chciałbyś mieć mentalną gumkę, którą można wymazać wszystko, co siedzi Ci w głowie, a czego nie chcesz?

  • Jak zacząć budować własną świadomość sukcesu? Każdy z nas ma w sobie świadomość sukcesu, którą trzeba tylko wydobyć na powierzchnię – dowiedz się, jak to skutecznie zrobić.

  • Jak przełamać nieśmiałość, rozwinąć w sobie magnetyczną osobowość, która będzie przyciągać do Ciebie inne osoby?

  • Jak pomagając innym, pomagać tak naprawdę sobie? Ale również jak nabrać cech, które sprawią, że ludzie zaczną z przyjemnością pomagać Ci osiągać to, czego pragniesz?

  • Jak przestać się martwić? Poznaj konkretne rozwiązania dotyczące takich problemów, jak zbytnie przeżywanie swojej pracy, zazdrość o jakąś osobę, wyrzuty sumienia, zawiść, lenistwo, nienawiść, planowanie przyszłości, lęk przed śmiercią itp.

  • Jak rozpoznawać swoje prawdziwe życiowe cele niezależnie od tego, co inni ludzie na ten temat chcą Ci wmówić?

  • Jak zdobyć poczucie niewzruszonej pewności siebie?

Publikacja jest dostępna w wersjach elektronicznej, drukowanej i audio. Dowiedz się więcej i zamów: Bogać się, kiedy śpisz

>> Odwiedź Złote Myśli - Last Minute, First Minute

Zobacz więcej e-booków


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: