Biznesmamy łączą siły

31-01-2009, 02:58

Wychowywanie dziecka nie musi stać na przeszkodzie rozwijaniu zawodowych aspiracji i zainteresowań. Forum Biznesmamy.pl powstało dla kobiet, które chcą tworzyć własny biznes w domu, czerpiąc z tego satysfakcję i dodatkowe dochody.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Biznesmamy.pl to forum stworzone z myślą o kobietach, które podjęły decyzję o tym, że ich dziecko jest ważniejsze od pracy na etat. Równocześnie jednak nie chcą pozostać bierne i licząc na swoją przedsiębiorczość, próbują rozkręcać swoje "domowe biznesy".

www.biznesmamy.pl - Strona główna
fot. - www.biznesmamy.pl - Strona główna
Forum jest miejscem, w którym kobiety mogą spotkać się, porozmawiać, wymieniać myśli, spostrzeżenia, pomagać i wspierać się na wzajem.

- Oprócz dodatkowych pieniędzy bycie biznesmamą daje jeszcze jedną bardzo ważną korzyść - satysfakcję! Udowodnienie sobie i innym, że jest się kimś więcej niż zazwyczaj mało docenianą i zerowo opłacaną pomocą domową. Bycie biznesmamą pozwala na powrót do dawnych marzeń i pasji - mówi jedna z użytkowniczek serwisu.


Źródło: informacja prasowa


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.