Biuletyn Gospodarczy - nowy e-miesięcznik Bankiera

06-10-2009, 11:37

Bankier rozpoczął publikację nowego e-miesięcznika - "Biuletynu Gospodarczego Bankier.pl". Nowe elektroniczne czasopismo będzie zawierać analizy i specjalistyczne artykuły o tematyce ekonomicznej.

Październikowe wydanie „Biuletynu Gospodarczego Bankier.pl” opatrzono hasłem: „Odwołujemy kryzys gospodarczy? Nie tak szybko”. Miesięcznik będzie prezentować wskaźniki ekonomiczne i informacje o polskiej oraz światowej gospodarce.

- Postawiliśmy sobie za cel stworzenie wydania, które stanowiłoby kompendium wiedzy z zakresu gospodarki krajowej i zagranicznej. Nasze artykuły będą zawierać praktyczne wskazówki, gdzie odnaleźć swoje szanse inwestycyjne czy jak wykorzystać strategiczne możliwości rozwoju własnej firmy – mówi Marcin Dziadkowiak, redaktor naczelny Bankier.pl.

Główny artykuł pierwszego, październikowego „Biuletynu Gospodarczego” będzie poświęcony „logice kryzysu”. Twórcy biuletynu postarają się w nim odpowiedzieć na pytania, czym tak naprawdę jest osławiony kryzys, z czego wynika i jak zauważać wypływające z niego korzyści.

Autorzy miesięcznika obiecują, że w każdym wydaniu prezentować będą analizy i rekomendacje decyzji właściwych w danej sytuacji gospodarczej. Może niektóre z nich faktycznie okażą się pomocne dla właścicieli firm.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag gospodarkatag biuletynytag Bankier.pl
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy