Android 4.0 dla smartfonów LG w drugim kwartale 2012 roku

27-12-2011, 17:03

Do wybranych smartfonów LG udostępnionych w 2011 roku Android 4.0 ma zawitać za kilka miesięcy.

Firma poinformowała na Facebooku, że nie pozostawi swoich użytkowników bez wsparcia, i wielu z nich będzie się mogło za jakiś czas cieszyć również nową wersją Androida.

Czytaj także: Kindle Fire z testową wersją Androida 4.0 (wideo)

Aktualizacje rozpoczną się w drugim kwartale 2012 roku, a najpierw zawitają do posiadaczy urządzeń: LG Optimus LTE, LG Prada 3.0, LG Optimus 2X, LG Optimus Sol, LG myTouch Q, a także LG Eclipse. Najpierw firma skupia się więc na swoich najdroższych modelach, a na liście pierwszeństwa znalazł się m.in. LG Optimus 2X, który był pierwszym smartfonem na świecie z dwurdzeniowym procesorem.

Trzeci kwartał również będzie obfitował w poprawki, tym razem dla posiadaczy modeli: LG Optimus 3D, LG Optimus Black, LG Optimus Big, LG Optimus Q2 oraz LG Optimus EX. Jak zapewniło LG, aktualizacje do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich będą udostępniane globalnie, choć nie wiadomo, czy trafią również do modeli dostępnych pod markami operatorów (jak T-Mobile G2X, LG Thrill czy G Nitro HD).

Na początku tygodnia LG zaprezentowało również największy na świecie telewizor OLED. Urządzenie o przekątnej 55 cali może się pochwalić kontrastem 100.000:1, a przy tym jego grubość wynosi zaledwie 5 milimetrów. Na zbliżających się targach CES prawdopodobnie dowiemy się znacznie więcej na temat nowych telewizorów oraz smartfonów firmy.

Czytaj także: Asus Eee Pad Transformer z poprawkami oprogramowania


Źródło: Facebook
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy