Allegro będzie uczyć e-biznesu w ciężarówce

21-01-2011, 11:13

Po Polsce znów jeździ ciężarówka Allegro, tzw. Truck Allegro, w której specjaliści i trenerzy uczą e-commerce i podstaw internetowego biznesu. Niedługo mobilne centrum szkoleń pojawi się w Legionowie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Szkolenia Akademii Allegro odbywają się w małych grupach
fot. - Szkolenia Akademii Allegro odbywają się w małych grupach
Truck Allegro wyjechał na polskie drogi 11 stycznia i odwiedził już Piaseczno, Pruszków i Grodzisk Mazowiecki. Obecnie jeździ pod szyldem Akademii Allegro, która skupia w sobie wszystkie programy edukacyjne Allegro. Akademia udostępnia 7 kursów e-learningowych, które łączą się zarówno z podnoszeniem efektywności sprzedaży na Allegro, jak i z prowadzeniem własnego biznesu w branży e-commerce. Już niebawem udostępnimy naszym kursantom nowe programy, które będą uzupełniały wiedzę na temat sprzedaży w sieci – mówi Mariusz Wesołowski, koordynator ds. edukacji w Allegro.

Mobilne centrum szkoleń rusza w Polskę z trenerami i specjalistami na pokładzie
fot. - Mobilne centrum szkoleń rusza w Polskę z trenerami i specjalistami na pokładzie
W Trucku Allegro może jednocześnie przebywać 30 osób. Szkolenia z prowadzenia handlu przez internet prowadzi kilkunastu specjalistów z różnych branż – począwszy od ekonomii, komunikacji, przez marketing, informatykę, grafikę i na obróbce zdjęć kończąc.

Sonda
Weźmiesz udział w Szkoleniach Akademii Allegro?
  • tak
  • nie
  • jeszcze nie wiem
wyniki  komentarze

Udział w szkoleniach to wydatek ok. 60 zł. Jest to umotywowane tym, żeby w szkoleniu wzięły udział osoby na prawdę zainteresowane tematem. Tym samym mamy pewność, że będziemy kierować nasz program do osób, którym jest on potrzebny przy jednoczesnym wskazaniu na to, że Akademia nie ma na celu zarabiania na siebie, gdyż sama pokrywa koszty związane z wyposażeniem Trucka, zatrudnieniem trenerów oraz kosztami organizacyjnymi w 90% - tłumaczy Daria Duszyńska z dotPR.

>> Czytaj też: Facemarket, wcześniej znany jako Facebook

Do końca stycznia Truck pojawi się w Legionowie, Wołominie i Otwocku, a później w pozostałych miastach powiatowych województwa mazowieckiego. Po nich przyjdzie czas na kolejne regiony Polski.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.