6. Noc Informatyka - cykliczne nieformalne spotkanie zapaleńców IT

PATRONAT MEDIALNY 19-04-2012, 06:38

W odróżnieniu od klasycznych konferencji naukowych format ten łamie barierę pomiędzy prelegentem a uczestnikiem. Daje szansę na bliższy kontakt i podjęcie równej dyskusji na wybrane tematy.

Głównym założeniem jest połączenie prelekcji z luźną, rozrywkową atmosferą. Konsekwentne trzymanie się popularno-naukowego formatu sprzyja propagowaniu wiedzy i umiejętności wśród uczestników. Jednocześnie organizatorzy stawiają na integrację specjalistów, studentów, pasjonatów oraz dają możliwość spotkania potencjalnych pracodawców i pracowników, a garnitury i formalizmy wszyscy zostawiają za drzwiami.

Do stałych punktów imprezy należą konkursy z „przymrużeniem oka”, m. in. rzut laptopem w dal oraz curling dyskami twardymi.

Szósta edycja Nocy Informatyka rozpocznie się wieczorem 11 maja 2012, a zakończy powitaniem wschodu słońca. Ze względu na rosnącą liczbę uczestników zmianie uległo miejsce – tegoroczna impreza odbędzie się w krakowskim klubie Rotunda. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia własnego komputera - laptopa, netbooka lub komputera stacjonarnego.

Organizatorem Nocy Informatyka jest Studenckie Koło Naukowe Informatyków Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej szczegółów na stronie: www.noc.up.krakow.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkanietag patronat DItag Noc Informatykatag Kraków
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy