Zostań zaufanym instalatorem systemów grzewczych z firmą TECH Sterowniki

02-11-2016, 07:30

Profesjonalny montaż instalacji grzewczych oraz związanych z nią ściśle sterowników wymaga dużej wiedzy, doświadczenia oraz elastyczności. Mając tego świadomość, pracownicy firmy TECH Sterowniki służą instalatorom pomocą w formie spotkań doradczych, cyklicznych szkoleń pod nazwą: „Akademia Instalatora” oraz wyróżniają aktywnych instalatorów, zapisując ich na listę tzw. zaufanych instalatorów.

O Akademii Instalatora

Okazją do poznania i zrozumienia specyfiki działania urządzeń sterowniczych, uzyskania fachowych porad dotyczących ich zestawiania ze sobą czy sposobu montażu jest uczestnictwo w bezpłatnym szkoleniu pod nazwą „Akademia Instalatora”. Podczas spotkania branżowego prezentowane są najpopularniejsze urządzenia sterownicze firmy TECH Sterowniki wykorzystywane w instalacjach C.O., specjalnie opracowane schematy instalacyjne, udzielane są wskazówki montażowe. Na szkolenie przybywają instalatorzy i właściciele hurtowni z całego kraju, jak również spoza jej granic, dlatego uczestnictwo w Akademii to także dobra okazja do wymiany doświadczeń w pracy z klientami. Na zakończenie spotkania każdy instalator otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo, upominek i materiały reklamowe. Akademia jest organizowana cyklicznie, co najmniej raz w miesiącu. Aktualne terminy można sprawdzić pod adresem www.techsterowniki.pl/akademia-instalatora.

Jak zostać zaufanym instalatorem

Oprócz porad udzielanych w trakcie Akademii instalatorzy mogą liczyć także na doraźną pomoc ze strony pracowników firmy. Wystąpił problem z konfiguracją sterownika? Nie wiesz jak zestawić urządzenia, aby pracowały efektywnie? Specjaliści firmy TECH Sterowniki chętnie umówią się na spotkania doradcze i odpowiedzą na wszelkie pytania. Z przedstawicielami firmy TECH można się skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Wsparcie dla instalatorów

Ciekawym sposobem firmy na to, by wyróżnić grupę profesjonalistów w branży jest prowadzenie listy tzw. zaufanych instalatorów. Zapisywani są na nią instalatorzy, którzy posiadają fachową wiedzę na temat sterowników firmy TECH oraz doświadczenie w montażu firmowych urządzeń. Instalatorzy znajdujący się na liście mogą m.in. skorzystać ze specjalnych promocji na zakup sterowników oraz brać czynny udział w testowaniu najnowszych rozwiązań.

Firma TECH Sterowniki jest także otwarta na uwagi ze strony instalatorów. Pracownicy firmy cały czas pracują nad tym, by jak najlepiej dopasować sterowniki do potrzeb klientów oraz by ułatwić codzienną pracę instalatorom. Wszelkie sugestie stają się impulsem do wprowadzenia do sprzedaży nowych, bardziej funkcjonalnych urządzeń.

 

Wszystkich instalatorów systemów grzewczych w naszym kraju firma TECH Sterowniki zaprasza do współpracy!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: