Zobacz, jak trenuje przeciwnik Pudziana – na żywo

15-09-2010, 20:08

Telewizja internetowa Lookr.tv przygotowała dla polskich fanów MMA dwa programy na żywo przed zbliżającą się 14 galą Konfrontacji Sztuk Walk.

16 września (czwartek) od godziny 12:00 Lookr.tv będzie transmitować media trening z udziałem przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego - Ericka Butterbeana Escha. Amerykanin to legenda boksu zawodowego. Ma na koncie kilkadziesiąt walk, z których większość kończył przed czasem.

Uczestnicy 14 gali KSW
fot. - Uczestnicy 14 gali KSW
Trening odbędzie się w warszawskim klubie sportów walki "Copacabana". Będzie to również okazja, aby zobaczyć, jak ćwiczy jedyny Japończyk walczący na gali KSW14 - Kazuki Tokudome.

>>Czytaj także: Trening Pudziana na żywo w Lookr.tv

Natomiast 17 września (piątek) o godzinie 18:00 w łódzkim klubie muzycznym "Elektrownia" (ul. Jana Karskiego 5 - MANUFAKTURA Rynek) odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wszystkich zawodników walczących na gali KSW14, w tym Mariusza Pudzianowskiego, Przemysława Salety i Marcina Najmana. W trakcie konferencji odbędzie się oficjalne ważenie zawodników. Również to wydarzenie będzie transmitowane na stronach Lookr.tv.

>>Czytaj także: Pudzianowski vs Sylvia: transmisja walki w internecie

Podczas relacji live dla fanów MMA dostępny będzie czat, za pomocą którego można komentować przebieg treningu i ważenia zawodników. Relacje można będzie oglądać na oficjalnej stronie KSW (www.konfrontacja.com) oraz w telewizji Lookr.tv pod adresem: lookr.tv/player_live.php


Następny artykuł » zamknij

Google Me rusza jesienią

Źródło: Lookr.tv
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy