Zmiany personalne w Mixit, Deloitte Digital, ATM, Axence, Balabit i Polskim Standardzie Płatności

02-06-2017, 11:49

Przejścia między firmami, nowe stanowiska, awanse - zapraszamy do lektury przeglądu #personalia, gdzie będzie można znaleźć podsumowanie informacji o zmianach personalnych w e-biznesie i na stanowiskach związanych z technologiami cyfrowymi w firmach i instytucjach.

  • Olgierd Cygan obejmie stanowisko lidera Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej, zaś Stefan Nowak zostanie wiceliderem. Olgierd Cygan od ponad dwudziestu lat związany jest branżą marketingową. Był założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji interaktywnej Digital One, zaś od 2015 roku (kiedy agencja została częścią grupy Deloitte Digital w Europie Środkowej) był Partnerem Zarządzającym obszarem Agencji oraz wiceprezesem Deloitte Digital CE. Stefan Nowak pełnił obowiązki dyrektora odpowiedzialnego za rozwój biznesu. Wcześniej związany był m.in. z Play, Wunderman, Grupa Onet, Dirlango oraz Deloitte. Ich zadaniem będzie praca nad dalszym rozwojem Deloitte Digital w Europie Środkowej i współpraca z oddziałami Deloitte na rynkach EMEA (źródło: materiał praswoy Deloitte).
  • Dariusz Mazurkiewicz został nowym prezesem zarządu spółki Polski Standard Płatności (na trzyletnią kadencję). Od 2014 roku był wiceprezesem spółki, a wcześniej kierował m.in. firmami SkyCash Poland SA, Bauer-Weltbild Media oraz – w randze wiceprezesa i dyrektora finansowego – spółką Interia.pl SA. Jest absolwentem zarządzania finansami na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej. Na stanowisku zastąpi Grzegorza Długosza (źródło: materiał prasowy spółki Polski Standard Płatności).
  • Ronald Moultrie dołącza do rady nadzorczej Balabit. Przez ponad 30 lat związany był z amerykańskimi agencjami bezpieczeństwa - pracował jako Dyrektor ds. Operacji NSA i starszy menedżer w CIA. Jest prezesem i CEO w firmie Oceanus Security Strategies, LCC – firmy konsultingowej zajmującej się bezpieczeństwem i technologią. W Balabit pomoże w opracowaniu strategicznych inicjatyw służących rozwojowi firmy, m.in. w zakresie zarządzania dostępem uprzywilejowanym (źródło: materiał prasowy Balabit).
  • Piotr Sieluk został prezesem zarządu firmy ATM S.A. Ma ponad 20 lat doświadczenia menedżerskiego, w tym od ponad 10 lat związany jest z branżą telekomunikacyjną. Na stanowisku zastąpił Sylwestra Biernackiego (źródło: materiał prasowy ATM).
  • Łukasz Szefler został Kierownikiem Sprzedaży Partnerskiej Axence. Wcześniej związany był m.in. z firmą Comarch, a przez ostatnie 4 lata odpowiadał za rozwój kanału sprzedaży platformy Shoper. Ukończył Wydział Ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowych z Zarządzania Projektami Informatycznymi na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Nowy Kierownik planuje duże zmiany w zarządzanym kanale - na początek wprowadzi nowy program partnerski (źródło: materiał prasowy Axence).

Zapraszam do nadsyłania komunikatów o zmianach personalnych w firmach związanych z e-biznesem i technologiami cyfrowymi: jr@di24.pl. Przegląd #personalia publikujemy co 2 tygodnie.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31