Złote Myśli wprowadzają do sprzedaży e-booki w formatach epub i mobi

05-03-2012, 19:02

Od dzisiaj w ofercie wydawnictwa Złotych Myśli można znaleźć e-booki w formatach przystosowanych do wszelkiego rodzaju czytników książek. Żaden nie jest zabezpieczony uciążliwym dla klientów systemem DRM. Co więcej, wszystkie trzy wersje, w których dostępna jest książka, klient dostaje w jednej cenie.

Serwis poszedł o krok dalej i – oprócz dostarczenia nowych formatów – zapewnia też integrację z czytnikiem Kindle, który zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Każdy zakup użytkownika może automatycznie trafiać na tego typu czytnik.

– Długo wstrzymywaliśmy się z publikacją naszych poradników w wersjach mobilnych – mówi Marcin Kądziołka, prezes Złotych Myśli. – Chcieliśmy najpierw poobserwować występujące trendy i dostarczyć dokładnie to, czego oczekuje klient. W wyniku tych obserwacji postawiliśmy na najpopularniejsze formaty oraz na jakość dostarczanych plików. Chcemy, aby klient miał pewność, że kupując publikację u nas, nie będzie miał z nią problemów na żadnym z czytników dostępnych na rynku.

Powiększenie oferty może ucieszyć również dotychczasowych klientów.

– Wszyscy ci, którzy posiadają u nas konto, będą mogli bezpłatnie pobrać nowo wprowadzone przez nas wersje publikacji. Należy również pamiętać, że klient kupujący w Złotych Myślach książkę drukowaną dostaje w jej cenie dostęp do odpowiednika elektronicznego. W tym przypadku będą to e-booki we wszystkich dostępnych w wydawnictwie formatach – dodaje Kądziołka.

Na razie w nowych wersjach dostępne jest 10% oferty wydawnictwa, czyli 40 e-booków ze wszystkich 400 znajdujących się w serwisie. Jednak jak zapewnia Kądziołka, sukcesywnie będą się pojawiały nowe.

Sprawdziliśmy, jakie e-booki już teraz można nabyć w trzech formatach (PDF, epub i mobi). Znaleźliśmy wśród nich m.in. takie książki:

Przeszukaj sam ofertę Złotych Myśli


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy