Zbuduj wizerunek firmy za pomocą gadżetów reklamowych

22-05-2019, 12:53

Gadżety reklamowe od dawna są jedną z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych form promocji danej działalności. Głównym powodem są niskie koszty, a wysoka skuteczność. Pierwszy etapem tego rodzaju marketingu jest stworzenie estetycznego loga, które następnie jest wykorzystywane jako nadruk na koszulki, długopisy, notatniki i wiele, wiele innych. Gadżety reklamowe są zatem doskonałym rozwiązaniem dla firm z mniej zasobnym budżetem, których nie stać na wielkoformatowe reklamy w mediach.

gadżety reklamowe

Źródło: materiały prasowe

Czy warto inwestować w gadżety reklamowe?

Odpowiedź jest prosta - oczywiście, że warto. Koszt produkcji jednego gadżetu reklamowego jest zwykle bardzo niski, co pozwala na stworzenie większej ilości przedmiotów, które poza spełnianiem funkcji marketingowych, będą jednocześnie przedmiotami użytecznymi w życiu codziennym. To pozwala na skuteczne budowanie i umacnianie świadomości danej firmy.

By inwestycja w gadżety reklamowe była opłacalna, warto wybrać odpowiednią grupę docelową. Takim działaniem będziemy w stanie dotrzeć do znacznie większego grona potencjalnych klientów. Dla przykładu kubek z ciekawym nadrukiem czy pendrive sprawdzi się doskonale w rękach młodych osób, a parasol czy elegancki kalendarz będzie doskonałym przedmiotem codziennego użytku dla starszych grup wiekowych.

Pamiętajmy również o sposobie wręczania gadżetów reklamowych. Tutaj bardzo liczy się okazana sympatia wobec klientów. Każdy z nich po otrzymaniu koszulki czy długopisu  pewnością szybko doceni ten miły gest. Takie działanie bardzo pozytywnie wpłynie na wizerunek naszej firmy i pomoże w budowaniu pozytywnych relacji z klientami.

Jakie wytyczne powinien spełniać gadżet reklamowy?

Należy pamiętać, że nie każdy gadżet się sprawdzi. Przy wyborze produktów reklamowych warto kierować się wysoką jakością, która jest jednym z ważniejszych aspektów. Starannie nadrukowane logo o dobrej rozdzielczości to podstawa. Ponadto jeśli wybierzemy na gadżet reklamowy koszulki, bluzy lub inne elementy garderoby, pamiętajmy że muszą być one przede wszystkim wygodne i najlepiej, aby mogły być wykorzystywane przez cały rok. Natomiast nadruki na kubkach czy długopisach powinny być umieszczone w widocznym miejscu, jednak nie mogą być nachalne, gdyż takie działanie przyniesie więcej szkód niż pożytku. Natarczywe i zbyt agresywne logowanie może odstraszyć potencjalnych klientów, więc nie tędy droga. Liczy się zdecydowanie jakość, a nie ilość w tym przypadku.

Warto również wybierać tylko i wyłącznie sprawdzone i godne zaufania firmy, które specjalizują się w tworzeniu wysokiej jakości gadżetów reklamowych. Jedną z polecanych jest z pewnością strona reklamowygadzet.pl. Obsługa sklepu stoi na najwyższym poziomie, chęć pomocy również. Ponadto nadruki wykonywane są we wzorowej rozdzielczości, a gadżetów reklamowych do wyboru jest wiele, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie dla swojej działalności. Pamiętaj, że korzyści płynące z kampanii reklamowej w formie gadżetów jest wiele, a nakład finansowy stosunkowo niewielki.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag gadżety reklamowe
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: