Zaufane pożyczki dla młodych ludzi

20-08-2018, 10:43

Młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w dorosłość mają przeróżne potrzeby i niejednokrotnie pożyczenie pieniędzy jest jedyną szansą na ich realizację. Niestety, ludziom bez dobrej zdolności kredytowej oraz stałej pracy coraz trudniej jest pożyczyć pieniądze na uczciwych warunkach, gdyż tradycyjne banki nie są zainteresowane świadczeniem takich usług.

mat partnera

W związku z tym łatwo wpaść w pułapkę nierzetelnych pożyczkodawców, którzy obiecują atrakcyjne warunki, a w praktyce oferują wysoko oprocentowane pożyczki. Gdzie zatem szukać pieniędzy dla młodych ludzi, aby uniknąć ryzyka pożyczenia ich od nieodpowiedniej firmy?

Lista sprawdzonych pożyczek

Dla wszystkich osób, które ukończyły osiemnasty rok życia dużym udogodnieniem będzie skorzystanie z listy dostępnej na stronie https://www.money24.pl/pozyczki-od-18-lat/, gdzie znajduje się stale aktualizowana oferta najlepszych pożyczek. W przeciwieństwie do ofert banków, firmy odpowiedzialne za realizowanie tych ofert nie wymagają od swoich klientów posiadania stałego źródła utrzymania ani też spełnienia innych rygorystycznych warunków. Lista ofert została przedstawiona w formie tabeli, którą można dowolnie sortować. Wystarczy więc kilka kliknięć, aby wyświetlić przede wszystkim oferty tych pożyczkodawców, którzy udzielają ich wszystkim pełnoletnim osobom. Zanim jednak skorzysta się z wybranej oferty, należy zwrócić szczególną uwagę na wartość, która widnieje w rubryce RRSO.

O co chodzi z RRSO?

Niektóre pożyczki reklamowane są jako darmowe, jednak ich RRSO pozostaje wysokie. W takich przypadkach należy liczyć się z dodatkowymi kosztami i opłatami za udzielenie pożyczki. Wspomniane RRSO oznacza po prostu rzeczywistą roczną stopę oprocentowania i najbardziej opłacalne jest korzystanie z takich pożyczek, które mają tą wartość jak najniższą. Wbrew pozorom możliwe jest znalezienie nawet takich ofert, w których wartość ta wynosi 0 i nie ma tu żadnych haczyków. Firmy udzielające pożyczek często przygotowują takie oferty dla nowych klientów, aby zainteresować ich swoimi usługami. Wystarczy więc, że młody człowiek odda w terminie pożyczone pieniądze, a nie zostaną mu naliczone żadne opłaty. Trzeba jednocześnie pamiętać o tym, że jeżeli ktoś nie będzie spłacał rat zaciągniętej pożyczki w terminie ustalonym przez pożyczkodawcę, to mogą mu zostać doliczone wysokie odsetki. Na szczęście wszystkie tego typu opłaty są zawsze szczegółowo wyjaśnione w umowie jaką podpisuje się przy zaciąganiu pożyczki. Dobrze więc poświęcić odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z jej szczegółami.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. peshkov
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: