Zastanawiasz się nad wyborem drona? Przedstawiamy kilka popularnych modeli w 2018 roku

04-07-2018, 15:36

Dron już od dawna nie jest zwykłą zabawką. To urządzenie bardzo przydatne, które wykorzystuje się w wielu dziedzinach życia. Na rynku jest wiele modeli dronów, wszystkie one mają swoje zalety i każdy z nich ma swoje odpowiednie plusy i minusy.

mat partnera

Co jest aktualnie na topie?

Bezzałogowe statki powietrzne to dzisiaj coraz bardziej nowoczesne urządzenia latające. Przed zakupem dobrze jest poznać poszczególne modele i przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego będzie nam potrzebny dron.

Rynek dronów poszerza się z roku na rok. Drony możemy wybierać według różnego rodzaju kryteriów. Szukając odpowiedniej dla siebie latającej maszyny możemy więc wybrać:

- najlepszą do kwoty 500 zł,
- taką, która ma wmontowaną już kamerę,
- dron z wi-fi,
- dron małych rozmiarów,
- dron o długim okresie działania,
- model mocno napakowany elektroniką.

Drony potrafią omijać przeszkody, robić zdjęcia, nagrywać filmy, dotrą tam, gdzie nie dotrze człowiek. Obecnie te latające statki powietrzne nie są już cudem technologii, a rzeczywistością.

Kilka innych przykładów:

1. SYMA X 13

Doskonały na rozpoczęcie przygody z dronami, niedrogi i prosty w użyciu. Łatwo się nim steruje, a on sam jest skrętny, szybki i bardzo stabilny. Ma zasięg 30 m, nie posiada kamer i działa przez 7 minut.

2. OVERMAX X-BEE DRONE 3.1 PLUS WIFI

Dron z kamerką, wszelkie zdjęcia i filmy możemy obserwować na podłączonym do niego smartfonie. Sterowanie nim jest łatwe do opanowania, a przytwierdzona kamerka stabilnie wszystko filmuje i fotografuje. Dron ma zasięg do 100 m i pracuje przez 12 minut. Można nim wykonywać podniebne akrobacje.

3. RYZE TELLO (powered by DJ)

Mały dron z upchaną technologią, urządzenie niesamowicie inteligentne, dające ogromne możliwości. Ten model drona sam lata, sam startuje, potrafi samodzielnie zawisnąć w powietrzu. Sam też wykonuje różnego rodzaju akrobacje. Posiada kamerkę, która wykonuje świetne zdjęcia i filmy. Uruchamia się go przy pomocy prostej i nieskomplikowanej aplikacji. Można go również samodzielnie zaprogramować. Dron ma zasięg do 100 m a deklarowany czas jego pracy to około 12 minut.

4. ACME X9100 DRONE Z GPS

Model z pozoru wyglądający jak zabawka, ale to tylko pozory. Jego największym plusem jest załączony GPS. Pozwala on na stabilny lot drona oraz daje mu możliwość powrotu do miejsca startu. Posiada kamerkę, wykonuje akrobacje, ma zasięg do 200 metrów a jego czas pracy trwa do 12 minut.

5. ZEROTECH DOBBY POCKET DRONE

Jest to całkowita ciekawostka, ponieważ już jego wygląd jest zaskakujący. Po całkowitym złożeniu ramion wygląda jak etui na okulary i z łatwością można go schować do torebki. Posiada kamerkę, jest zwrotny i ma zasięg do 200 metrów.

6. DJI PHANTOM

Jeden z najbardziej popularnych modeli dronów na polskich rynku. Dzięki wmontowanej kamerze filmuje niesamowite ujęcia, jest modelem bardzo zwrotnym i to od niego zaczyna swoją przygodę, większość pasjonatów dronami. Sterowanie nim jest bardzo przyjemne i proste. Jeśli jesteś zainteresowany dronami DJI Phantom, sprawdź https://megadron.pl/dji-phantom-4-pro/ i zapoznaj się z jego danymi technicznymi. 

Zatem każdy, kto chce mieć swój bezzałogowy statek powietrzny musi zastanowić się, jaki model będzie dla niego najlepszy.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. peshkov
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: