Zaprojektuj własną przestrzeń

07-12-2017, 07:40

Dowolność w aranżacji przestrzeni to dla przyszłych domowników kwestia niezwykle ważna. Strefa dzienna w projektach Pag A i Pag B to spore pole do popisu dla ich wyobraźni.

domy

Mniej znaczy więcej

Te projekty od pracowni Słoneczne Domy idealnie wpisują się w obecny trend na minimalizm. A dotyczy on wielu sfer – od pracy, przez modę, do codziennego życia. Nie ominął też domów. Pag A i Pag B mają więc proste bryły z dwuspadowym dachem. Elementem nowoczesnym są duże okna, które wpuszczają więcej światła niż te o standardowej wysokości – portfenetr. Z racji niedużych gabarytów ten projekt świetnie się nada na stosunkowo wąskie działki.

Klasyka kontra nowoczesność

W jakim stylu czujecie się najlepiej? Odpowiadają wam beże na ścianach czy raczej wolelibyście zaszaleć z wściekłą zielenią i geometrycznymi wzorami? Elementy drewniane czy może lepiej szkło i metal? Spójność i harmonia czy może szaleństwo z domieszką chaosu? W strefie dziennej w tym projekcie, stanowiącej połączenie salonu, kuchni i jadalni, macie przede wszystkim czuć się komfortowo. I to od was zależy, jak finalnie będzie wyglądać ta przestrzeń do życia, do rodzinnych spotkań, do porannej kawy i wieczornego wina.

Nad głową i pod stopami

Ważny jest również wybór sufitu. Może on być klasyczny bądź nowocześnie podwieszany. Ta druga opcja ma tę wadę, że jednocześnie obniża pomieszczenie. Jednak w tych specjalnych płytach gipsowo-kartonowych bądź gipsowo-włóknowych można za to zainstalować efektowne oświetlenie LED. Te tradycyjne sufity uchodzą natomiast za bardziej trwałe i po prostu neutralne. W kwestii podłóg wybór na rynku jest ogromny. Na podłodze może być bowiem drewno albo płyty gresu, terakoty czy kamienia. Można też skusić się na nieuczulające podłogi korkowe albo na wylewaną podłogę z żywicy epoksydowej.

Efekt końcowy

Dopełnieniem całości są oczywiście meble. Dla jednych liczy się duży, porządny, drewniany stół, przy którym można zasiąść całą rodziną. Dla innych ważniejsza jest sporych rozmiarów sofa, na której wszyscy będą mogli w komfortowych warunkach oglądać razem ulubiony serial. Tutaj też jest miejsce na nasz klasyczny bądź nowoczesny gust. Można wybrać piękne, drewniane meble i fotele z materiałowymi obiciami, a można zdecydować się na szklane stoliki, metalowe wykończenia i skórzane kanapy. I przede wszystkim – mieszkać, tak jak się chce. Macie już pomysł na aranżację salonu w domach Pag A i Pag B? Zobaczcie ich wizualizację na: http://www.slonecznedomy.pl/


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Kasperskyfot. bongkarnfot. LiveSpace

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: