Zapraszamy na "Ciemną stronę UX"

PATRONAT MEDIALNY 17-03-2015, 09:38

Maniacy nowych technologii z koła ITberries działającego przy Akademii Górniczo-Hutniczej zapraszają na konferencję „Ciemna strona UX”. Już 28 marca od godziny 10:00 w siedzibie Hub:raum na ul. Przemysłowej 12 będziecie mogli wysłuchać wykładów prowadzonych przez specjalistów z branży UX.

ciemna strona ux

Tematyka User Experience jest dziś bardzo popularna. Jednak na tej konferencji poruszone zostaną tematy, o których nie usłyszycie nigdzie indziej. Mamy nadzieję, że połączenie różnych charakterów i sposobów pracy naszych prelegentów stworzy mieszankę idealną.

Na naszej scenie wystąpi Łukasz Tyrała. Opowie, jak projektowanie interfejsów i usług z myślą o ludziach zmieniało się w czasie. Kolejnym gościem będzie Grzegorz Brożyna, który w swojej prezentacji zwróci uwagę na to, jak witać, a jak żegnać użytkownika oraz o czym warto pamiętać, by dać sobie szansę na 5 gwiazdek.

Swoje kilkanaście minut będzie miał również Paweł Nowak. Temat jego prelekcji to „Design, o którym nie myślisz”. Prosto z Warszawy przyjedzie też Igor Farafonow. Udzieli on naszym uczestnikom kilku wskazówek, jak sobie radzić, gdy praktyka mija się z teorią. Scena tego dnia nie będzie należeć tylko do mężczyzn.

Na konferencji wystąpi Anna Jadwiga Orzech, która przedstawi Wam rock'n'rollową wersję UX. Kolejną przedstawicielką płci pięknej jest Ewelina Kroczek. Tematem jej wystąpienia będą  „Pokojowe techniki rozjaśniania ciemnej strony mocy, czyli jak i kiedy stosować badania”. Ostatnia z pań to Diana Sarlińska. Poprowadzi wykład zatytułowany „Co jako UX będziesz robić, a niekoniecznie przeczytasz o tym w opisie stanowiska”, dzięki czemu usłyszymy o najciemniejszych zakamarkach pracy w branży. 

W trakcie konferencji uczestnicy będą mieli również możliwość wzięcia udziału w pierwszej publicznej rozgrywce gry symulacyjnej „Make IT like berries”. Zaplanowano także warsztaty dla uczestników, które poprowadzą specjaliści z PLEO Design.

Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930