Zamieniamy rachunki papierowe na e-rachunki na koncie bankowym

PATRONAT MEDIALNY 06-07-2011, 18:38

Do 2 sierpnia br. potrwa konkurs „Kliknij skrytkę i ustrzel iPada” zorganizowany w ramach kampanii „Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie”.

Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznieKonkurs jest kolejnym elementem kampanii „Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie” promującej nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie w zakresie dostarczania i płatności za rachunki – system EBPP (ang. Electronic Bill Presentment and Payment). System ten pozwala na przekazywanie rachunków bezpośrednio na internetowe konto bankowe klienta oraz daje możliwość płatności za nie „jednym kliknięciem”.

Fundacja Komunikacja 2.0 zaprasza tym razem użytkowników najpopularniejszego na świecie portalu społecznościowego do podzielenia się z innymi tym, jak działa system EBPP. Fani „Dość papierowych rachunków” są zachęcani w aplikacji konkursowej pod zakładką „Kliknij skrytkę i ustrzel iPada” do „zamieniania” rachunków papierowych na e-rachunki, które są następnie „przesyłane” na konto bankowe. Codziennie jeden papierowy rachunek zostaje ukryty przez organizatora konkursu w skrytce pocztowej. Wystarczy, że jeden fan kliknie danego dnia właściwą skrytkę najszybciej po godzinie wskazanej przez organizatora, a rachunek papierowy zamienia się w e-rachunek na koncie bankowym. Na najszybszych fanów czekają atrakcyjne nagrody: iPad 2, gry Wiedźmin 2 i lampki diodowe na USB.

Konkurs jest dostępny na fan page’u „Dość papierowych rachunków” w aplikacji pod zakładką „Kliknij skrytkę i ustrzel iPada”.

Organizatorem akcji „Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie” jest Fundacja Komunikacja 2.0 zajmująca się edukacją w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii komunikacyjnych w biznesie.

Patroni medialni akcji:

Finanseosobiste.pl, Lanpolis.pl, Dziennik Internautów, techManiaK.pl, PIT.pl, Moje Miasto, Bankier.pl, Media Regionalne, eCommerce.edu.pl, Inwestycje.pl, Media2.pl, Wawcity.pl, Gazeta Bankowa

FB fanpage: http://www.facebook.com/doscpapierowychrachunkow

Adres aplikacji konkursowej: http://tnij.com/KliknijSkrytkeIWygrajiPada

Strona WWW: http://www.doscpapierowych.pl

Fundacja Komunikacja 2.0
ul. Wolska 88
01-141 Warszawa
Strona WWW: http://www.komunikacja20.org


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829