Zakupy grupowe Agory w gazetach

31-05-2011, 13:09

Nie tylko w serwisach internetowych Gazeta.pl, ale także w dzienniku Metro oraz ogólnopolskich i lokalnych wydaniach Gazety Wyborczej będą pojawiać się oferty zakupów grupowych nowego serwisu Agory - HappyDay.pl

Sonda
Korzystasz z serwisów zakupów grupowych?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Klienci serwisu HappyDay.pl mogą liczyć na kilkudziesięcioprocentowe zniżki. Obecnie oferty pochodzą z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi, Śląska oraz okolic, codziennie publikowana jest również jedna oferta ogólnopolska.

Agora już na starcie może mieć przewagę nad mniejszymi graczami rynku zakupów grupowych. Wszystkie oferty z HappyDay.pl promowane będą codziennie w mediach Agory, m.in. w serwisach z grupy Gazeta.pl, dzienniku Metro oraz w ogólnopolskim i lokalnych wydaniach Gazety Wyborczej. W prasie pojawiały się już reklamy zakupów grupowych, jednak rzadko były to konkretne oferty.

>> Czytaj też: Fezi: Wkraczamy w mobilne zakupy grupowe

Agora już rozpoczyna kampanię reklamową HappyDay.pl w swoich serwisach
fot. - Agora już rozpoczyna kampanię reklamową HappyDay.pl w swoich serwisach
Twórcy już na początku zapewniają, że najważniejsza będzie wiarygodność. Dla HappyDay.pl najistotniejsza jest jakość i wiarygodność, dlatego wszystkie oferty publikowane w serwisie pochodzą od partnerów, których możliwości i jakość usług zostały sprawdzone przez doradców sprzedażowych - mówi Dominika Derewicz, kierownik serwisu HappyDay.pl.

Sprzedażą ofert do HappyDay.pl zajmują się działy sprzedaży lokalnej Gazety Wyborczej wspierane przez specjalny zespół doradców. W ramach programu edukacyjnego dla partnerów HappyDay.pl zapewnia doradztwo i wsparcie ekspertów oraz weryfikację możliwości realizacji oferty.

Portali oferujących zakupy grupowe na polskim rynku jest już ponad 40. Niedawno wystartował Ruszaj.pl, serwis Grupy o2, o czym pisaliśmy w Dzienniku Internautów.

Serwis Agory dostępny jest pod adresem: happyday.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031