Yahoo współpracuje ze Stopklatką

24-01-2011, 22:27

Stopklatka.pl będzie dostarczać treści filmowe polskiej odsłonie Yahoo. Dla polskiego serwisu to szansa, by wesprzeć amerykańskiego giganta na nowym rynku.

Serwis Stopklatka traktuje o filmach zarówno z Polski, jak i świata. Nawiązując współpracę z amerykańskim portalem, ze swoimi treściami dotrze do większej liczby odbiorców i wypełni lukę filmową w Yahoo.

>> Czytaj też: Yahoo.pl już w styczniu 2011

Sonda
Odwiedzasz stronę Yahoo! Polska?
  • tak
  • nie
  • jeszcze nie
wyniki  komentarze

Polska wersja strony Yahoo została zaprezentowana 24 stycznia br., co poprzedziły wcześniejsze o kilka miesięcy spekulacje dotyczące tego, czy Yahoo pojawi się w Polsce, czy nie. W ubiegłym roku powstało kilka kolejnych wersji językowych portalu, między innymi w: Norwegii, Szwecji, Danii, Turcji, Rosji i Grecji. Łącznie jest to ponad 30 serwisów w różnych językach.

Yahoo! Polska wkraczając na rynek, wspiera się partnerami z silną marką
fot. - Yahoo! Polska wkraczając na rynek, wspiera się partnerami z silną marką
- Cieszymy się z nawiązania współpracy z tak potężnym partnerem. Jest to przejawem uznania dla wysokiego poziomu treści prezentowanych na wkraczającym właśnie w swoje piętnastolecie portalu Stopklatki i jednocześnie wiąże się z realizacją naszej strategii dostarczania treści - mówi Adam Bortnik, Prezes Zarządu Stopklatka S.A.

>> Czytaj też: Yahoo zwolni 650 osób?

Yahoo chce zebrać informacje ze wszystkich kategorii w jednym miejscu, na jednej stronie. Główna strona jest już wzbogacana przez treści z Radia ZET, Newsweek.pl, Forbes i Bankier.pl. Dlatego też można się spodziewać, że niedługo obok Stopklatki powinni pojawić się kolejni partnerzy.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930