Wyszukiwarka pomocy drogowych

17-01-2018, 12:23

Wyszukiwarka pomocy drogowych https://pomocdrogowa.info powstała z myślą o ułatwieniu życia wszystkim kierowcom. Niemal każdy, kto na co dzień prowadzi auto znalazł się kiedyś w sytuacji, w której potrzebna mu była pomoc drogowa. Niewielu z nas dysponuje wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do wykonania choćby prostej naprawy, nie wspominając już o sytuacji, gdy przydarzy się nam jakaś poważniejsza usterka.

pomocdrogowa.info

Kiedy awaria spotyka nas w trasie, na przykład w czasie podróży służbowej lub w drodze na wakacje daleko od domu, często czujemy się zupełnie bezradni i nie wiemy, co robić, ani dokąd zadzwonić, żeby odholować samochód do warsztatu. I właśnie w tym momencie z pomocą przychodzi nam strona pomocdrogowa.info.

Strona umożliwia szybkie przeglądanie oferty pomocy drogowych na terenie całej Polski. Wystarczy wpisać w okienko wyszukiwarki nazwę miasta, które nas interesuje lub w którym aktualnie się znajdujemy. W rezultacie wyszukiwania otrzymamy całą listę firm w obszarze wybranej miejscowości, które mogą zaoferować nam pomoc. Wyszukiwarka uwzględnia informacje o pomocach drogowych z praktycznie każdego miejsca w Polsce. Z dnia na dzień lista jest aktualizowana i są do niej dodawane kolejne firmy. Baza cały czas się rozrasta, dostosowując się do potrzeb klientów z różnych obszarów kraju.

Co więcej, strona posiada funkcję lokalizacji, dzięki której jest w stanie określić samodzielnie nasze współrzędne. W efekcie nie musimy nawet znać swojego położenia, żeby wezwać lawetę. To ważne, zwłaszcza, gdy awaria zdarzy nam się w trasie lub gdzieś na autostradzie. Określenie swojej lokalizacji w takich przypadkach nie jest proste, zwłaszcza, kiedy nie dysponujemy mapą. Strona pomocdrogowa.info rozwiązała ten problem. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, żeby wyszukiwarka nas zlokalizowała i zaproponowała całą listę firm z najbliższej okolicy, z których usług możemy skorzystać.

Kolejne wygodne rozwiązanie to skorzystanie z listy miast lub województw dostępnej na stronie pomocdrogowa.info. Zawarto na nich wszystkie województwa oraz największe polskie miasta wraz z informacjami na temat pomocy drogowych, które działają na ich obszarze. Przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia można sprawdzić, jakie firmy oferują tam pomoc drogową. Strona pomocdrogowa.info gromadzi informacje na ich temat i nieodpłatnie przekazuje je swoim użytkownikom.

Informacje na temat poszczególnych firm zajmujących się pomocą drogową są bardzo rozbudowane. Oprócz podstawowych danych kontaktowych, takich jak adres czy numer telefonu, zawierają też sporo dodatkowych danych, które mogą okazać się przydane przy porównywaniu ofert kolejnych firm. Ze strony pomocdrogowa.info dowiemy się na przykład, w jakim obszarze działają. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której okazuje się, że pomoc drogowa, z której usług chcemy skorzystać nie obsługuje naszej lokalizacji. Ponadto z informacji opublikowanych na stronie dowiemy się, jakiego rodzaju pojazdy są holowane przez daną pomoc drogową. To ważne, zwłaszcza w przypadku nietypowych pojazdów, takich jak chociażby maszyny rolnicze. Nie wszystkie firmy dysponują sprzętem umożliwiającym ich holowanie, dlatego warto zawczasu to sprawdzić. Dodatkowym ułatwieniem przy wyborze konkretnej pomocy drogowej jest jej krótki opis, zawierający podstawowe informacje na jej temat.

Strona jest bardzo użyteczna również z punktu widzenia przedsiębiorców oferujących kierowcom pomoc drogową. To skuteczny sposób na reklamę i pozyskiwanie nowych zleceń. Wyszukiwarka gromadzi informacje na temat pomocy drogowych we wszystkich większych miastach w obrębie naszego kraju.

Strona pomocdrogowa.info powinna być na stałe zapisane w zakładkach wyszukiwarki każdego kierowcy. W nagłych sytuacjach, kiedy nie mamy czasu na wyszukiwanie informacji o pomocy drogowej na własną rękę, może okazać się naprawdę przydatna. Dzięki temu, że zawartość strony jest na bieżąco uzupełniania, możemy mieć pewność, że opublikowane na niej informacje są aktualne i wartościowe z punktu widzenia kierowców.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. Wec24fot. Renaultfot. Sarota PR

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

suplementy
Serwisy specjalne: