Wynajem: Ponad 40 tys. ofert w pierwszym roku

09-09-2009, 14:41

Niemal 800 agencji oraz biur wynajmu oraz ponad 40 tys. ofert wynajmu zgromadził po pierwszym roku swojej działalności serwis Wynajem.pl. Udział w rozwoju serwisu mieli korzystający z niego internauci.

- Kiedy ponad rok temu analizowaliśmy najpopularniejsze portale nieruchomościowe w Europie Zachodniej i USA, które prezentują swoje oferty w innowacyjny sposób i porównaliśmy je z serwisami dostępnymi w Polsce, stało się dla nas oczywiste, że nadal istnieje ogromna wirtualna przestrzeń do wykorzystania. Dlatego właśnie chcieliśmy zaoferować naszym użytkownikom unikalne i nowoczesne rozwiązania, których do tej pory nie było na polskim rynku – stąd decyzja, aby nasz serwis skierować do określonej grupy użytkowników, którzy zainteresowani są tylko rynkiem wynajmu – przedstawia genezę powstania Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Wynajem.pl Sp. z o.o.

Wynajem.pl - strona główna
fot. - Wynajem.pl - strona główna
Większość ofert, prezentowanych w serwisie Wynajem.pl, pochodzi z biur wynajmu w Polsce, zaś uzupełnienie bazy stanowią ogłoszenia wynajmu za granicą. Ponad 40 tys. ofert pogrupowanych jest w cztery kategorie: nieruchomości, maszyny, pojazdy i inne, a każda z nich zawiera bardziej szczegółowe sekcje mające ułatwić nawigację.

Poza ofertami wynajmu użytkownik znajdzie w serwisie także aktualności z rynku nieruchomości oraz może skorzystać z bazy firm przeprowadzkowych czy też bazy biur nieruchomości w okolicy.

Właścicielem Wynajem.pl jest spółka Wynajem.pl Sp. z o. o., która należy do Grupy E-Financial S.A.

 


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag wynajem.pltag nieruchomościtag Grzegorz Czapla
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930