Wymiana doświadczeń podczas wyjątkowych prelekcji - jubileuszowa edycja WeBB MeetUp na Podbeskidziu już wkrótce!

PATRONAT MEDIALNY 24-11-2016, 13:46

7 grudnia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej odbędzie się 5. już edycja WeBB MeetUp. Konferencja ta skupia pasjonatów branży IT, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z dziedziny informatyki oraz programowania.

Nadchodząca edycja WeBB MeetUp jest z pewnością edycją szczególną. Firma Da Vinci Studio wraz z Kołem Informatycznym Reset ATH już po raz piąty staje na wysokości zadania i organizuje konferencję, która z każdą edycją cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Chcąc zgromadzić na wydarzeniu ludzi doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży IT, organizatorzy chcą przede wszystkim wypełnić swoje główne cele, jakimi są: szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń, wzrost atrakcyjności regionu dla inwestycji firm z sektora IT oraz tworzenie sprzyjającego środowiska dla startupów technologicznych.

Podczas najnowszej edycji poruszane będą tematy EventSourcingu oraz CQRS jako alternatywy dla CRUD, a także tworzenia grafiki w WebGL. Zostaną zaprezentowane przykłady użycia Token Authentication w ASP.NET Core oraz kompletny proces wdrożenia i poruszania się w kontenerach
- czyli "A Docker Story". Prelegenci przedstawią nam również podejście funkcyjne w projektowaniu oprogramowania i wyjaśnią, czym jest Blockchain. Prelekcje przygotowane są w oparciu o merytorykę, wiedzę i bogate doświadczenie prelegentów, którzy w swojej codziennej pracy spotykają się z omawianymi zagadnieniami. To sprawia, że prelekcje obfitują w praktyczne przykłady, które czynią je jeszcze bardziej ciekawszymi.

WeBB MeetUp

Wydarzenie podczas czterech wcześniejszych edycji cieszyło się popularnością ponad
300 uczestników, którzy wysłuchali 21 prelekcji i mogli czerpać wiedzę od 22 wyjątkowych Prelegentów. Grudniowa edycja WeBB MeetUp będzie świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu informatyki czy programowania i poznania nowych trendów oraz przydatnych narzędzi, które pozwolą na wykorzystywanie najlepszych praktyk i uczynią pracę bardziej efektywną.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dodatkowo ci z uczestników, którzy potwierdzą swój udział, rejestrując się na stronie eventu, mają szansę na wygranie wartościowych nagród. Zatem jeśli ktoś nie dokonał jeszcze rejestracji lub chce poznać szczegóły wydarzenia – zapraszamy na www.webbmeetup.com.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031