Wygraj konkurs i poznaj tajniki asertywności

KONKURS 15-03-2012, 15:48

Czy wiesz, jak asertywnie odmawiać, prosić, wyrażać swoje zdanie, przyjmować pochwały oraz krytykę innych osób? Teraz możesz się dowiedzieć i to za darmo. Weź udział w konkursie i wygraj kupon uprawniający do skorzystania z certyfikowanego kursu internetowego "Asertywność" realizowanego przez netAkademia.pl.

Pamiętaj! Asertywność nie jest wrodzona. Nie jest cechą osobowości, ale postawą, wzorcem zachowań ukształtowanych na bazie indywidualnych doświadczeń. Umiejętność tę możesz nabyć i rozwijać poprzez trening. A najszybszy i jeden z najskuteczniejszych z nich to udział w kursach online realizowanych nowoczesną metodą, jaką jest e-learning.

e-Kurs, do którego dostęp masz szansę zdobyć, nauczy cię, jak asertywnie postępować w życiu prywatnym i biznesowym. Dowiesz się, jak asertywnie odmawiać, prosić, wyrażać prośby i oczekiwania oraz przyjmować krytykę i pochwały. Zdobędziesz informacje, które ułatwią poruszanie się w każdej rzeczywistości i warunkach, z jakimi przyjdzie ci się zmierzyć.

Kursy online realizowane za pośrednictwem platformy edukacyjnej netAkademia.pl to nie tylko wiedza, ale także gwarancja otrzymania certyfikatu, który wzbogaci twoje CV i pozwoli zabłysnąć przed pracodawcą. Dlatego nie czekaj i już dziś weź udział w konkursie Dziennika Internautów, w którym nagrody sponsoruje netAkademia.pl.

Pytanie konkursowe

Bazując na wersji demonstracyjnej kursu internetowego „Asertywność”, powiedz, dlaczego nie warto zachowywać się nieasertywnie?

Kurs znajdziesz na stronie: www.netakademia.pl

  • Odpowiedzi należy nadsyłać na adres biuro@netakademia.pl (w temacie „konkurs z Dziennikiem Internautów”) w terminie do 20 marca.
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, których wypowiedzi zostaną uznane za najciekawsze.
  • Wygrywa 5 osób, które o zdobyciu kuponów zostaną poinformowane drogą mailową.

Powodzenia!


Źródło: netAkademia.pl
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy