Wygodne i komfortowe podróżowanie samolotem

27-02-2019, 13:27

Samolot jest obecnie coraz częściej wybieranym środkiem lokomocji. Jest on nie tylko najszybszy spośród rodzajów transportu, ale również najwygodniejszy. Linie lotnicze robią wszystko, by pasażerowie byli zadowoleni z usług i korzystali z nich ponownie w przyszłości.

mat partnera

Wybór miejsca

Dokonując odprawy można wybrać preferowane przez siebie miejsce w samolocie. W zależności od rodzaju linii, przydzielenie wskazanych miejsc jest darmowe lub płatne. Pasażer decyduje czy woli siedzieć z przodu czy z tyłu samolotu oraz czy preferuje miejsce przy oknie czy przy przejściu. Niektóre z linii lotniczych posiadają w standardzie przydzielanie pasażerom podróżującym razem, miejsc obok siebie. Inne natomiast oferują tę możliwość za dodatkową opłatą. Pasażer może zatem szczegółowo określić preferowane miejsce podczas lotu. Dzięki temu podróż jest jeszcze bardziej komfortowa.

Bagaż podręczny

Dzięki możliwości posiadania bagażu podręcznego, który nie podlega opłacie, latanie stało się tańsze i jeszcze bardziej popularne. W zależności od linii lotniczych, walizkę można zabrać ze sobą na pokład lub bezpłatnie przewieźć ją w luku bagażowym. Jest ona na tyle duża, że można w niej z powodzeniem spakować rzeczy na kilka, kilkanaście dni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które wybierają się na krótkie wycieczki i nie potrzebują walizek ważących ponad 10 kg.

Parking przy lotnisku

Niezwykle użytecznym pomysłem są również parkingi przy lotniskach. Pasażerowie nie muszą martwić się o swój samochód przez cały okres wyjazdu. Parkingi są strzeżone i czynne całą dobę. Przykładem jest plac przy lotnisku Okęcie w Warszawie - Odlotowyparking, który znajduje się zaledwie 7 minut od terminala. Parkingi są monitorowane, a ceny za czas postoju przystępne. Miejsce parkingowe na cały tydzień kosztuje mniej niż 90 zł. Pasażerowie mogą swobodnie przyjechać własnym pojazdem na lotnisko i nie muszą martwić się o samochód przez całą podróż. Jest to niezwykle dogodne rozwiązanie, bo wiele osób decyduje się na wyloty z różnych miast. Dzięki strzeżonym parkingom nie ma konieczności dojeżdżania na lotnisko pociągiem, albo autobusem.

Latanie samolotem jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na pokonywanie długich dystansów. Podróż jest krótka i komfortowa. Pracownicy linii lotniczych starają się sprostać oczekiwaniom swoich klientów i sprawić, by z chęcią korzystali z ich usług w przyszłości. Latanie samolotem jest bardzo proste, dlatego korzystają z tego całe rodziny. Pasażerami są często nawet małe dzieci. Dwu, trzygodzinna podróż samolotem jest doskonałą alternatywą dla całodniowej jazdy samochodem. Dodatkowo, całą podróż można umilić sobie słuchając muzyki, czytając książkę, albo oglądając film.


Następny artykuł » zamknij

Znaczenie męskiego zegarka

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag parking lotniskowytag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Ericsson
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: