Wybierz partnera dla twojego biznesu, a razem z nim – opłacalny kredyt na samochód dla firm

05-09-2017, 10:44

Współczesne oferty finansowania aut są bardzo elastyczne i nie ma najmniejszego problemu, aby nawet dopiero rozwijająca się firma mogła sobie pozwolić na atrakcyjny kredyt na samochód dla firm. Przeczytaj, jak mądrze wybrać odpowiedni dla Twojej firmy kredyt.

car materiał jednorazowy

Kredyt na samochód dla firm – wybierz odpowiedniego partnera dla swojej firmy

Dobór odpowiednich partnerów biznesowych to nie tylko przejaw talentu właściciela, ale i jeden z niezbędnych elementów budujących powodzenie firmy. Co oczywiste, bank powinniśmy postrzegać jako jednego z najbliższych sojuszników współtworzących nasz sukces. To w końcu dostarczyciel środków koniecznych do inwestowania i rozwoju, a także i doradca. Dla każdego przedsiębiorcy kluczowe jest więc nawiązanie współpracy z takim bankiem, który potrafi wykazać się elastycznością, zrozumieniem naszego biznesu i stworzeniem najbardziej atrakcyjnej oferty kredytu samochodowego dla firmy.

Kredyt na samochód dla firm – stawiaj swoje warunki!

W przypadku kredytów na nowy samochód istotne jest, czy jako przedsiębiorcy możemy liczyć na szybką, najlepiej natychmiastową decyzję kredytową. Ważne jest również to, aby formalności były zminimalizowane – przecież mało co jest tak istotne w biznesie jak przejrzystość, jasność oraz oszczędność czasu. Bank, który to rozumie i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, automatycznie powinien w naszych oczach zyskać.

Kredyt na samochód dla firm to nie jedyne rozwiązanie

Jako przedsiębiorcy mamy do wyboru kilka metod zdobycia środków na nasz firmowy samochód. Należy do nich na pewno autokredyt, jednak osoby prowadzące biznes częściej sięgają po dwie inne formy zakupu służbowego pojazdu: gotówkę oraz leasing. Dlatego szukając nowego auta w salonie dealerskim znajdziemy wiele zróżnicowanych ofert od różnych instytucji finansowych. Jeżeli nasz wybór padnie na przykład na którąś z marek z Grupy Volkswagen:

  • SKODĘ,
  • Volkswagena,
  • SEAT-a
  • czy Audi,

kredyt i leasing z pewnością zaoferuje nam Volkswagen Financial Services. Wiele innych marek obecnych na polskim również korzysta z finansowania „własnych” instytucji.

Kredyt na samochód dla firm - 0% na start

Wróćmy jednak do kredytu na auto. Ważna jest również kompleksowość usług i zaufanie. Dla każdej firmy, co zrozumiałe, istotne są warunki finansowe umowy kredytowej. Warto zwrócić uwagę na to, czy klient może „samodzielnie” ustalać wysokość wkładu własnego. Jeśli istnieje taka możliwość, np. nawet od 0% „w górę”, to jest to bardzo dobry znak. Pokazuje, że z jednej strony bank nam ufa, ale też jest elastyczny i potrafi dostosować swoją ofertę do naszych aktualnych planów i możliwości.

Kompleksowy autokredyt

Znakiem elastycznego i proklienckiego działania banku jest także kompleksowa oferta. Kompleksowe usługi  to realna odpowiedź na potrzeby i oczekiwania współczesnego przedsiębiorcy. Jeśli więc dostawca kredytu na auto nie oferuje jednocześnie w pakiecie innych elementów, np. innego rodzaju ubezpieczeń, należy raczej poszukać innego partnera.

Kredyt krok po kroku        

Pierwszą sprawą przy szukaniu finansowania jest oczywiście określenie własnych potrzeb i oczekiwań względem służbowego auta – czy np. szukamy typowego auta miejskiego, czy bardziej sportowego, czy też takiego, które będzie z powodzeniem wozić ciężki towar do naszych kontrahentów. W tym wypadku spotkanie z dealerem wybranej marki może pomóc w doborze odpowiedniego modelu spełniającego wszystkie nasze potrzeby. Jest to też doskonała okazja, aby podczas bezpośredniej rozmowy z ekspertem zweryfikować nasz „kredytowy” plan, ponieważ sprzedawcy w salonach mają również wiedzę na temat kredytu czy leasingu. Dowiemy się wtedy, jakie warunki należy spełnić, aby szybko i sprawnie uzyskać finansowanie, a co za tym idzie – móc „dostarczyć” własnej firmie potrzebny pojazd. Aby się to jednak stało, musimy poznać dokumenty, jakie są wymagane do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Same formalności powinny zająć kilka, kilkanaście minut. Na koniec zostaje jedynie wpłata wkładu własnego i w krótkim czasie staniesz się szczęśliwym użytkownikiem nowego samochodu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: