Wszystko i jeszcze więcej dla branży IT, czyli 3. Konferencja WeBB MeetUp na Podbeskidziu

PATRONAT MEDIALNY 27-11-2015, 07:08

Ciekawe prelekcje, doświadczeni prelegenci, dyskusje, wymiana wiedzy i dobrych praktyk. Już 9 grudnia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbędzie się 3. edycja konferencji dla wszystkich osób pasjonujących się branżą IT.

Już po raz trzeci firma Da Vinci Studio wraz z kołem informatycznym RESET działającym na uczelni ATH organizują wydarzenie, którego nie sposób przeoczyć. WeBB MeetUp to coś więcej niż wykłady czy sztywna konferencja. WeBB Meet Up to przede wszystkim spotkanie tych wszystkich, którzy są zainteresowani zdobywaniem wiedzy i poznaniem nowych ludzi w obrębie branży IT.

Wśród tematów najnowszej edycji konferencji WeBB MeetUp znajdą się zagadnienia związane z JavaScriptem, refactoringiem, ciekawymi narzędziami, które ostatnio pojawiły się na rynku, oraz tematyka wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie prelekcje zostaną przygotowane przez ludzi na co dzień zajmujących się pracą w branży informatycznej, mających bogate doświadczenie i wiedzę. Prelegenci przekażą na pewno cenne wskazówki dotyczące najważniejszych aspektów programowania i kodowania z wykorzystaniem praktycznych przykładów.

Wydarzenie podczas dwóch pierwszych edycji cieszyło się popularnością ponad 200 uczestników, którzy wysłuchali 10 prelekcji i poznali 11 wyjątkowych prelegentów. Jak zawsze, także i tym razem podczas wystąpień nie zabraknie innowacji, niespodzianek i upominków, ale przede wszystkim praktycznych wskazówek i porad od doświadczonych programistów ze Śląska, ale i nie tylko. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia webbmeetup.com.

WeBB MeetUp

Organizatorem eventu WeBB MeetUp jest Da Vinci Studio i Koło Informatyczne Reset. DVS to firma istniejąca na rynku od 7 lat. Da Vinci Studio oferuje swoim klientom usługi programistyczne oraz własne oprogramowanie, jak na przykład KMSnilo, który jest platformą informatyczną do zarządzania wiedzą w organizacji. Zespół Da Vinci Studio jest tworzony przez pasjonatów technologii webowych, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami. Tak powstała inicjatywa WeBB MeetUp. Ta konferencja to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Nieocenionym wsparciem organizacji konferencji jest działające na rodzimej Akademii Techniczno-Humanistycznej Koło Informatyczne Reset. Jest to zrzeszenie studentów informatyki, którzy pragną aktywnie przejść przez studia, budując mocne fundamenty pod swoją karierę. WeBB MeetUp nie jest jedyną konferencją współorganizowaną przez Reset. Na szczególną uwagę zasługuje odbywający się corocznie cykl konferencji naukowych IT Academic Day czy DWO.

Dzięki współpracy obu organizatorów powstaje bardzo wyjątkowe wydarzenie, na którym obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza dla tych, którym zależy na ciągłym poszerzaniu wiedzy i dalszym zawodowym rozwoju. Bez wątpienia to wydarzenie przyczynia się do wzrostu atrakcyjności regionu Podbeskidzia i tworzy sprzyjające warunki dla startupów technologicznych oraz dla chcących inwestować firm z sektora IT.

Zainteresowanie konferencją jest spore. Żeby nie zawieść uczestników, organizatorzy pracują intensywnie przez kilka miesięcy poprzedzających event, a dzięki wsparciu sponsorów i partnerów event rozwija się i staje się coraz lepszy. Bieżąca edycja wspierana jest przez takie firmy jak: Inelo, Lizard Media, Selleo i 4experience.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a co więcej wszyscy zarejestrowani słuchacze podczas prelekcji mają szansę na wygranie ciekawych nagród. Nie są to więc jedynie wykłady przekazujące tylko suche wiadomości, a wartościowy czas dla osób chcących zrobić coś więcej. Wśród prelegentów nie tylko znajdziemy ekspertów w swojej dziedzinie, ale również pasjonatów i wizjonerów, którzy potrafią zarazić wszystkich swoimi pomysłami i zachęcić do działania. Jeśli jeszcze ktoś nie zdążył potwierdzić swojego udziału, może się jeszcze zarejestrować na stronie eventu – organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia.

Zapraszamy już teraz na www.webbmeetup.com. Do zobaczenia!


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930