Wstyd znika w sieci czyli jak sklepy erotyczne rozkwitają w Internecie

08-05-2013, 15:28

Treść artykułu nie jest przeznaczona dla osób poniżej 18 roku życia oraz tych, charakteryzujących się purytańskimi poglądami ;) Dla wszystkich innych lektura może okazać się początkiem fascynującej przygody i niezłych odlotów.

para

Przypominacie sobie, co najczęściej zalecają seksuolodzy oraz eksperci przeróżnych poradników i magazynów w odpowiedzi na listy dotyczące monotonii i braku namiętności w związku? Niemal zawsze w tej sytuacji pada magiczne: poeksperymentujcie. Okazuje się, że nawet stosunkowo zachowawczy Polacy coraz częściej wprowadzają słowa w czyn. Otwieramy się na swoją seksualność, zdradzamy partnerowi swoje erotyczne fantazje, komunikujemy potrzeby, kobiety coraz chętniej domagają się orgazmów, mężczyźni coraz śmielej mówią o swoich potrzebach i dopytują o upodobania partnerki. Co przynosi ta seksualna rewolucja XXI wieku? Między innymi: zalew literatury erotycznej, filmy pornograficzne przeznaczone dla kobiet, warsztaty waginalne i najróżniejsze akcesoria erotyczne do kupienia przez Internet.

gadżety erotyczne 

Co prawda, w ostatnich latach sklepy z asortymentem dla dorosłych przestają wyglądać, oględnie rzecz ujmując, „podejrzanie” czy tandetnie, a nawet mogą stać się wyznacznikiem stylu i elegancji. Sex shop w XXI wieku to stylowy salon erotyczny ze świetnie zaprojektowanymi wnętrzami i kompetentną, dyskretną obsługą. Niestety, nie jest to jeszcze reguła i szczególnie w mniejszych miastach ciągle spodziewać się można obskurnego baraku z towarem tchnącym „chińszczyzną” w najgorszym wydaniu. Dla tych, którzy nie mają ochoty uczyć się na własnych błędach i wykreślać z listy kolejnych, osobiście sprawdzonych lokalizacji idealnym rozwiązaniem będzie sklep internetowy. A w Internecie sklepy erotyczne rozkwitają, wabią różnorodnością i wyborem akcesoriów, dobrą jakością produktów pochodzących od uznanych w branży producentów, niskimi cenami i anonimowością. Słowem Internet zmienia branżę seks shopów, umożliwiając każdemu z nas znalezienie coś dla siebie i zaspokojenie swoich fantazji.

Jakie są zalety zakupów w sieci? Po pierwsze – odchodzi kwestia wstydu. On-line każdemu gadżetowi możesz poświęcić tyle czasu, ile uważasz za słuszne. Zrobienie tego samego w rzeczywistości od wielu ludzi wymaga stalowych nerwów. Dzięki dokładnemu opisowi i zdjęciom często o produkcie dowiedzieć można się jeszcze więcej niż w tradycyjnym sklepie. Oprócz tego, dostępne są również komentarze ludzi, którzy przetestowali już dany produkt. Ich uwagi mogą okazać się bardzo cenne.

 wibrator

Czego najczęściej szukamy w internetowych sex shopach? Prym wiodą wibratory i masażery. Okazuje się, że urządzenia te mogą być niewielkie, dyskretne i pozornie niewinne. Najnowszy trend tutaj to już nie realistyczne członki ale designerskie zabawki, które oczywiście równie dobrze spełniają swoją funkcję. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również akcesoria BDSM. Ostatnim krzykiem mody są kulki gejszy, które oprócz osiągnięcia erotycznej ekstazy, pozwalają kobietom ćwiczyć mięśnie Kegla i uniknąć wielu problemów zdrowotnych. Asortyment internetowych sklepów jest bardzo bogaty, oferta przygotowana jest zarówno dla kobiet, mężczyzn i par Poszczególne gadżety okażą się satysfakcjonujące dla początkujących i zaawansowanych użytkowników zabawek erotycznych. Wiele produktów z oferty takich sklepów pozwala rozwiązać kłopotliwe problemy natury intymnej. Mężczyźni na przykład znaleźć mogą skuteczne i wyprodukowane na bazie naturalnych składników żele na potencję czy środki na powiększanie penisa.

Sprawdź na jaki eksperyment masz ochotę! Szukaj natchnienia w internetowym sexshopie!***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag sklepy erotycznetag sex

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy