Wrocławskie studio T-Bull zapowiada nową grę wyścigową - „Road Racing”

26-02-2016, 22:27

T-Bull, producent gier mobilnych, zapowiada nową grę - „Road Racing” - wyścigi samochodowe wymagające zręczności i refleksu. Premiera zaplanowana jest na kwiecień tego roku.

Uniwersum, w którym osadzono „Road Racing”, jest dobrze znane tym, którzy mieli okazję grać w „Top Speed”, czyli poprzednią produkcję wrocławian. Gracze ponownie będą mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności za kierownicą najszybszych samochodów, w świecie pełnym niebezpiecznych przestępców.

W „Road Racing” zadaniem jest wykonanie określonych dla każdej misji zadań, zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a grę utrudniają inne samochody czy rozmaite blokady drogowe. To kolejna produkcja, w której twórcy ze studia T-Bull położyli ogromy nacisk na jakość grafiki. 

Gracz ma także możliwość dopasowania auta do własnych upodobań oraz przystosowania go do wymagań danego wyścigu, ulepszając samochód i modyfikując jego wygląd. Gra oferuje szeroki wybór trybów rozgrywki, a także rozmaite trasy na wielu różnych mapach.

Gracze mogą wzajemnie pomagać sobie w rozgrywce, wymieniając się specjalnymi kluczami samochodowymi. Dodatkowo, w ramach aktualizacji, planowane jest rozbudowanie „Road Racing” o tryb multiplayer, umożliwiający bezpośrednią rywalizację między graczami. To jeden z wielu upgrade’ów, które będą stopniowo wprowadzane do aplikacji.

„Road Racing” będzie dostępny na wszystkich platformach. Gra zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Serwisy specjalne: