WMA: Najszybszy rozwój zalicza InPost

17-06-2010, 20:19

InPost, niezależny operator pocztowy należący do Grupy Integer.pl, zwyciężył w międzynarodowym konkursie World Mail Awards (WMA) 2010. Spółka została liderem w kategorii: Wzrost (Growth). InPost zyskał uznanie jury za dynamiczny rozwój na polskim rynku usług pocztowych. Uroczysta gala wieńcząca 11. edycję World Mail Awards 2010 odbyła się w Kopenhadze.

World Mail Awards jest organizowany od 1999 roku. W konkursie nagradzani są najlepsi operatorzy pocztowi oraz dostawcy technologiczni z całego świata. Podczas tegorocznej edycji wpłynęło przeszło 100 aplikacji zgłoszeniowych od ponad 50 firm reprezentujących 32 państwa.

>> Czytaj też: InPost: Paczkomaty wystartowały!

Nominacje otrzymało 38 finalistów z 22 krajów w 12 kategoriach, m.in.: wzrost, jakość, CSR, technologia czy usługi e-commerce. Wręczenie statuetek zwycięzcom miało miejsce w przeddzień międzynarodowej konferencji World Mail & Express Europe Conference, która odbywa się w dniach 16 i 17 czerwca.

Sonda
Czy jesteś zadowolony z usług pocztowych w Polsce?
  • Tak
  • Nie
  • Nie korzystam z tradycyjnej poczty.
wyniki  komentarze

- To pierwsze w historii InPost tak ważne, międzynarodowe wyróżnienie. Zdobyty tytuł cieszy tym bardziej, że jesteśmy jedyną polską firmą dostrzeżoną i wysoko ocenioną przez światowej klasy ekspertów i specjalistów z branży pocztowej. Idea rozwoju InPost przez innowacje przyniosła oczekiwane rezultaty, czego potwierdzeniem jest zwycięstwo w kategorii Wzrost. Tak prestiżowe i znaczące nagrody, do jakich bez wątpienia należy World Mail Awards, niezwykle zobowiązują – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost. - Dlatego przed nami kolejne miesiące pracy, które mamy nadzieję przełożą się na nowe pomysły i rozwiązania z pogranicza informatyki i techniki, a mające niespotykane dotąd zastosowanie w branży pocztowo-finansowej. Paczkomaty 24/7, mobilne płatności, e-faktura multioperatorska czy poczta hybrydowa to kluczowe projekty sprawiające, że InPost postrzegany jest jako nowoczesny operator pocztowy o dużym potencjale wzrostu – dodaje Brzoska.

>> Czytaj też: Inpost: za ile przesyłka z paczkomatu?

Oprócz spółki InPost tryumfował także – w dodatku podwójnie – LibanPost (w kategoriach Innowacyjność oraz Przemiana). Najlepszym kierownikiem został Johnny Thijs z belgijskiego De Post, a jakością usług może się popisać nagrodzona Duńska Poczta.

Więcej o zwycięzcach World Mail Awards


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag World Mail Awardstag pocztatag nagrodytag inPost
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy