Wirtualne Targi pomogą w znalezieniu wymarzonej pracy

18-03-2011, 16:22

Organizatorzy liczą na większe zainteresowanie ofertami pracy niż przed rokiem, kiedy to złożono ponad 7 tys. CV. Wakaty będą dotyczyć branży IT, finansów, sprzedaży i marketingu oraz kilku pozostałych kategorii.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to połączenie technologii 3D z tradycyjną formułą targów pracy. Osoby odwiedzające targi, wchodząc od 28 marca do 3 kwietnia na stronę www.dnipracy.pl, przeniosą się do wirtualnego świata rekrutacji.

>> Czytaj też: Wygodna praca przed monitorem po zmroku (wideo)

Sonda
Szukasz pracy przez internet?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Wirtualne spotkanie z przyszłymi pracodawcami odbywa się za pomocą czatu, wcześniej można poznać profil firmy i wymagania wobec kandydatów na wakaty. Tego typu działanie ma zniwelować stres związany z kontaktem z drugą osobą, choć prędzej czy później i tak trzeba będzie się spotkać.

- To już druga edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl, które poprzednio cieszyły się niespodziewaną frekwencją. Naszą witrynę odwiedziło wtedy ponad 165 tys. użytkowników, a 27 wystawców zgromadziło ponad 7 tys. CV - mówi Małgorzata Majewska z Monsterpolska.pl. Mamy nadzieję, że i tym razem zainteresowanie będzie duże, a pracodawcy znajdą kandydatów, których szukają – dodaje.

II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl
fot. monsterpolska.pl - II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl
Wśród pracodawców na tegorocznych targach znajdą się m.in. Acxiom Global Service Center, Grafton Recruitment Polska, Capgemini Polska, Decathlon, Decora, EURES, Euro-Net, Grupa Telekomunikacja Polska S.A., IBM BTO Business Consulting Services, KPMG, Krakowski Instytut Technologii, Leroy Merlin Polska, Lionbridge Polska, Luxoft Poland, Mastermind, Money.pl, Most Wanted, PricewaterhouseCoopers Polska, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, TNT Express Poland i Zepter International.

>> Czytaj też: Praca za SMS-a

II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl rozpoczną się 28 marca i potrwają do 3 kwietnia 2011 roku na stronie: www.dnipracy.pl


Źródło: monsterpolska.pl
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31